شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۸ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
اعلام شرایط جدید نوسازی ناوگان باری
۱۱:۰۸ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۱
اجاره خودرو

اعلام شرایط جدید نوسازی ناوگان باری

پرشین خودرو: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طرح جدید نوسازی ناوگان باری فرسوده با همكاری ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور تدوین و بخشنامه اجرایی طرح مذكور به ادارات كل حمل و نقل و پایانه‌های سراسر كشور ابلاغ شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، شهریار افندی‌زاده افزود: طرح نوسازی ناوگان كالا و مسافر از اولویت‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای می‌باشد، با حمایت‌های بعمل آمده از سوی دولت و برنامه‌های مشترك سازمان با ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور برنامه‌ریزی خوبی انجام یافته و به زودی شاهد تحول گسترده‌ای در این حوزه خواهیم بود.

رئیس سازمان راهدرای و حمل و نقل جاده ای اضافه كرد: با ابلاغ به ادارات كل حمل و نقل و پایانه‌های استان ها متقاضیان می‌توانند با مراجعه به ادارات استان ذی‌ربط نسبت به ثبت نام و نوسازی خودرو از طریق عقد قرارداد با یكی از شركت‌های خودروساز اقدام كنند.

افندی‌زاده با اشاره به این كه ثبت‌نام كنندگان با شرایط قبلی (سال 89) نیز می‌توانند از مزایای طرح جدید استفاده‌ كنند، افزود: خودروهای فرسوده‌ای كه عمر آنها 35 سال و بالاتر است و دارای پلاك منطقه ایران یا گواهی تسجیل راهور ناجا و كارت هوشمند فعال ناوگان از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هستند می‌توانند در این طرح شركت كنند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درباره تسهیلات اعطایی طرح مذكور اظهار داشت: میزان تسهیلات اعطایی، 80 درصد قیمت خودرو تا سقف حداكثر 80 میلیون تومان متناسب با نوع خودروی جایگزین با نرخ 14 درصد و دوره بازپرداخت هفت ساله از طریق بانك‌های ملی، ملت، تجارت، سپه و صادرات پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینكه طرح نوسازی ناوگان ایمنی حمل و نقل جاده‌ای را افزایش خواهد داد، گفت: این طرح آرامش و آسایش رانندگان صاحبان كالا را به دنبال داشته و بهره‌وری و كاهش میزان سوخت را نیز موجب گردیده و اقتصادی شدن حمل و نقل كالا و سرعت در نقل و انتقال از اهداف این برنامه خواهد بود.

شایان ذكر است ثبت نام در این طرح رایگان بوده و نمایندگی‌ها حق دریافت هیچ‌گونه وجهی را ندارند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نوسازی
نظر بینندگان
!
!
!