سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
ایران خودرو مجوز «جی.اس.اُ» برای خانواده دناپلاس و رانا را گرفت+جزئیات
۱۲:۱۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
اجاره خودرو
برای اولین بار در بین خودروسازان داخلی؛

ایران خودرو مجوز «جی.اس.اُ» برای خانواده دناپلاس و رانا را گرفت+جزئیات

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد به عنوان نخستین خودروساز ایرانی، مجوز GSO را برای خانواده محصولات دناپلاس و رانا كسب كند.

به گزارش پرشین خودرو، با كسب مجوز GSO امكان صادرات خانواده دناپلاس و رانا به كشورهای حاشیه خلیج فارس فراهم شد.

بر مبنای این گزارش،‌ مجوز GSO علاوه بر كشورهای حاشیه خلیج فارس، در بسیاری از كشورهای عربی و آسیای میانه معتبر بوده و به عنوان شناسنامه بین المللی در حوزه خاورمیانه شناخته می شود.

این مجوز كه تركیبی از استانداردهای سختگیرانه اروپایی و آمریكایی است برای نخستین بار در صنعت خودرو و قطعه سازی كشور توسط گروه صنعتی ایران خودرو كسب شده است.

این گزارش می افزاید،‌ دریافت مجوز از سازمان GSO مستلزم عبور از استانداردهای سختگیرانه و تست های استحكام بدنه،‌ تست های دینامیكی و تست های برخوردی خودرو است كه گروه صنعتی ایران خودرو توانسته برای محصولات خانواده دناپلاس و رانا در همه استانداردها با موفقیت عمل كرده و موجب تحسین ناظران GSO شود.

برنامه ریزی برای دریافت مجوز برای نسل آینده دناپلاس و سایر محصولات گروه صنعتی ایران خودرو نیز برای صادرات به كشورهای حاشیه خلیج فارس در دستور كار قرار دارد.

کسب استاندارد سختگیرانه کشورهای حوزه خلیج فارس GSO که برای اولین بار در سطح کشور توسط گروه صنعتی ایران خودرو كسب شده، اعتبار ویژه ای را در ارتقاء تصویر این گروه در سطح بین المللی ایجاد خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!