دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 تا ابلاغ دستور دولت سایت ثبت سفارش باز نخواهد شد
۱۴:۰۲ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
اجاره خودرو
رئیس انجمن واردکنندگان خودرو ایران؛

تا ابلاغ دستور دولت سایت ثبت سفارش باز نخواهد شد

پرشین خودرو:رئیس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: تا زمانی که دستور العمل جدید واردات خودرو از سوی دولت ابلاغ نشود، امکان ثبت سفارش نهایی وجود ندارد. البته شاید در حال اجرای مقدمات کار برای بازگشایی سایت باشند.

به گزارش پرشین خودروبه نقل از تسنیم،  فرهاد احتشام زاده رئیس انجمن واردکنندگان خودرو در رابطه با انتشار اسامی خودروهای سواری تویوتا در سایت ثبت سفارش، اظهار داشت: ثبت سفارش خودرو دارای 4 مرحله است ولی امکان ثبت سفارش نهایی برای واردکنندگان هنوز وجود ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا امروز در سایت ثبت سفارش خودرو فقط اسم تویوتا درج شده است، افزود: حدود 83 خودرو در انتظار باز شدن سایت ثبت سفارش هستند که هنوز امکان ثبت نام نهایی پیدا نکرده‌اند.

رئیس انجمن وارد کنندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که پیش از این امکان مشاهده لیست خودروهای سواری مجاز به واردات در سامانه ثبت سفارش نبود اما امروز چه اتفاقی در سایت ثبت سفارش افتاده که اسم این شرکت درج شده است، گفت : شاید در حال اجرای مقدمات کار برای بازگشایی سایت باشند ولی در کل هنوز کسی امکان ثبت نهایی را در سایت ثبت سفارش خودرو ندارد.

احتشام زاده تأکید کرد : تا زمانی که دستور العمل جدید واردات خودرو از سوی دولت ابلاغ نشود سایت ثبت سفارش باز نخواهد شد.

 حدود 6 ماه از بسته شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو می‌گذرد و در نهایت پس از انتقادات بسیار به این موضوع روز گذشته وزیر صنعت در جلسه کمیسیون اصل 90 از ابلاغ دستور العمل جدید ورادات خودرو در روز جاری خبر داد. اعلام همین موضوع قفل سایت ثبت سفارش را باز کرد، هر چند تا این ساعت خبری از ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو نیست اما سایت ثبت سفارش برای شرکت تویوتا مرحله اول ثبت سفارش باز شده است.

نظر بینندگان
!
!
!