چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
 آماده سازی قطارهای نوروزی در دست دولت است
۱۴:۰۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۶
اجاره خودرو

آماده سازی قطارهای نوروزی در دست دولت است

پرشین خودرو:مدیرعامل شرکت رجا معتقد است در صورتی که معوقات این شرکت از دولت به موقع تحویل نشود، بسیاری از برنامه ریزی های آینده رجا از جمله آماده سازی قطارهای نوروزی با اما و اگر مواجه می شوند.

به گزارش پرشین خودرو، محمد رجبی اظهار کرد: اگر سیاست دولت توسعه حمل و نقل ریلی و ایجاد رفاه و ایمنی سفر برای مردم است پس به صورت عملی باید در این زمینه گام بردارد.

در صورتی که دولت به ادامه فعالیت قطارهای محلی و حومه ای رجا تأکید دارد، استاندارانی که در استانهای آنان قطارهای محلی و حومه ای وجود دارد، برای ایمنی سفر و رفاه مردم این قطارها را چارتر کنند.

وی ادامه داد: این گونه نباشد که از منابع بخش خصوصی بدون هیچ گونه حمایتی برای رفاه و ایمنی سفر مردم هزینه شود و مزیت هایش هم فقط برای دولت باشد.

مدیرعامل رجا با بیان اینکه پرداخت مطالبات رجا باید یکی از اولویت های دولت باشد، گفت: در درجه بعدی چنانچه به دنبال ایجاد ایمنی سفر و رفاه برای مردم هستند، حداقل استانداران استان هایی که قطارهای محلی و حومه ای رجا در آن تردد دارند مانند خوزستان، تهران، آذربایجان، مازندران، گلستان و ...، این قطارها را چارتر کرده و بلیتش را در اختیار مردم قرار دهند.

رجبی افزود: چرا باید شرکت رجا که بالغ بر ۵۰ درصد ناوگان مسافری ریلی و جابه جایی مسافر را در شبکه ریلی برعهده دارد و تاکنون با تلاش هزاران نیروی شرکتی خود و پیمانکاران توانسته به هموطنان خدمات ارائه دهد، با چالش جدی حتی در پرداخت حقوق کارگران این صنعت مواجه شود؟ مسؤولان ارشد دولتی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست می کنم در پرداخت این مطالبات تعجیل کنند، زیرا سفرهای نوروزی در پیش بوده و قطارهای نوروزی نیاز به آماده سازی دارند.

برچسب ها:
راه آهن جنوب
نظر بینندگان
!
!
!