شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
چالش مدیران خودرو برای 25هزار تیگو5 سوار کشور+جایزه
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/

چالش مدیران خودرو برای 25هزار تیگو5 سوار کشور+جایزه

پرشین خودرو: شرکت مدیران خودرو در جست وجوی بیشترین خودروهای تیگو5 با بیشترین کارکرد در سراسر کشور است.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مدیران خودرویی ها در فاصله دو سال افزون بر 25هزار تیگو5 تولید و عرضه کرده اند و در حال حاضر به دنبال بیشترین کارکرد در بین این تیگو5 های عرضه شده هستند.
براساس این گزارش، چری برای این جست وجو و برندگان آن جایزه 2سال سرویس ادواری رایگان در نظر گرفته است. سرویس ادواری رایگان به معنی سرویس معمولی مانند تعویض روغن موتور، فیلتر هوا و اجرت خدمات است.
این گزارش می افزاید: علاقمندان برای شرکت در این چالش و مسابقه باید ابتدا تصویری از خود به همراه خودرویشان(تیگو5) ارسال کنند، سپس از شماره شاسی خودرو(Vin Number) و صفحه کیلومتر شمار عکس گرفته و برای صفحه اینستاگرامی چری به آدرس Cheryir بصورت پیام مستقیم ارسال کنند.

 


به ‌رغم اینکه تیگو5 عملا در آذر 94 در ایران عرضه شد، اما این خودروی جذاب در تابستان همان سال برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی خودروی مشهد رونمایی شده بود تا همچنین برای اولین بار خودرویی با برند و لوگوی چری در بازار ایران شناخته شود. به گزارش پرشین خودرو، طراحی مناسب، امکانات رفاهی، کیفیت تولید خوب همراه با خدمات پس از فروش مناسب مدیران خودرو که با گارانتی 5 سال یا 150 هزار کیلومتر ارائه می‌شد و همچنین ارائه شرایط فروش اقساطی متنوع با پیش‌پرداخت پایین توانست موقعیت فروش این خودرو را در بازار تقویت و تثبیت کند.
شرکت چری با استخدام مهندسان و طراحان برجسته‌ دنیا توانست نسل جدیدی از خودروهای خود را از سال 2014 تولید و وارد بازار کند که در این میان خودروی تیگو5 یکی از محصولات راهبردی این شرکت به شمار می‌رود چراکه این خودرو نه تنها در ایران، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر مخصوصا در روسیه و کشورهای آمریکای جنوبی نیز با فروش خوبی همراه بوده است.
گارانتی 5 سال یا 15 هزار کیلومتری که برای تیگو5 در نظر گرفته شده است، به‌خوبی موید کیفیت بالای این محصول بوده و نشان از اعتماد بالای شرکت سازنده به این محصول می‌باشد. این سطح از کیفیت که در خدمات پس از فروش آن نمود یافته است، برای اولین بار در میان خودروهای تولید داخل و چینی مطرح شد.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی اینترنتی شرکت مدیران خودرو مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!