دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
افزایش آلودگی هوا
۱۲:۱۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
iran zamin2

افزایش آلودگی هوا

پرشین خودرو:سازمان هواشناسی اعلام کرده هوای اغلب نقاط کشور امروز پایدار است اما از فردا به مرور برخی نقاط کشور شاهد بارندگی پراکنده خواهد بود. تهران نیز روز سه‌شنبه اندکی باران را تجربه خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی کشور  گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز درغالب مناطق کشور جوی پایدار حاکم خواهد بود که پیامد آن افزایش غلظت آلاینده های جوی در برخی شهرهای صنعتی و پرجمعیت است.

احد وظیفه افزود: این شرایط تا اواخر دوشنبه در مناطق مرکزی بویژه تهران، البرز، اصفهان و اراک و تا سه شنبه بعدازظهر برای مشهد پیش بینی می شود.

وی تاکید کرد: از روز دوشنبه سامانه بارشی از شمال غرب و غرب، کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد که سبب ابرناکی، بارش باران، وزش باد، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف می شود.

وظیفه ادامه داد: سه شنبه گستره بارش علاوه بر غرب و شمال غرب، دامنه های شمالی و جنوبی البرز، دامنه های جنوبی زاگرس و جنوب غرب کشور را در برخواهد گرفت و چهارشنبه این سامانه در شرق سواحل خزر و شمال شرق کشور فعالیت خواهد داشت. همچنین در روز دوشنبه در مناطقی از جنوب غرب کشور باد و گردوخاک نیز دوراز انتظار نیست.

هوای تهران امروز صاف و غبارآلود پیش‌بینی شده و بیشترین و کمترین دمای هوای پایتخت ۱۵ و ۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است. هوای پایتخت روز سه‌شنبه بارش‌های پراکنده‌ای را شاهد خواهد بود.
 

نظر بینندگان
!
!
!