دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
پرداخت تسهیلات برای تعویض محازن فرسوده خودروهای گاز سوز
۱۶:۰۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۰
اجاره خودرو

پرداخت تسهیلات برای تعویض محازن فرسوده خودروهای گاز سوز

پرشین خودرو:مدیر کل پست بانک استان قزوین از پرداخت تسهیلات برای تعویض مخازن فرسوده خودروهای گاز سوز خبر داد .

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، حمید مصلحی روز یکشنبه در حاشیه مراسم آغاز طرح ملی تعویض مخازن فرسوده خودروهای گازسوز در شهرک صنعتی لیا به خبرنگار ایرنا گفت:تسهیلات مورد نیاز این طرح بسته به نوع تعویض و خودروها از هشت میلیون تا 15 میلیون ریال است و متوسط قسط آن ماهانه 500 هزار ریال خواهد بود.
وی اظهار کرد: این طرح با همکاری اتحادیه سی.ان.جی های کشور و پست بانک برای پنج میلیون و 500 هزار خودرو دوگانه سوز در سطح کشور اجرایی می شود.
وی افزود:این طرح در راستای حفظ محیط زیست و ارائه سوخت پاک به مرحله طرح آزمایشی رسیده و پست بانک به عنوان بانک عامل این طرح در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد:این بانک سالیانه تسهیلات تعویض 300 هزار مخزن خودرو را از محل اعتبارات داخلی تامین می کند و دارندگان خودرو می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.tavizmakhzan.ir همه مراحل از ثبت نام تا هدایت مشتری به بانک عامل، تشخیص تعویض مخزن، تاییدیه بازرسی و خروج خودرو همراه با کد رهگیری را انجام دهند.
وی افزود: نرخ این تسهیلات با سود 18 درصد و اقساط 24 تا 36 ماهه است و این وام فقط به مشتریانی که مخزن خودروی آنها نیاز به تعویض داشته باشد، اعطا می شود.
بیش از پنج میلیون و 300 هزار دستگاه خودروی دوگانه سوز در کشور وجود دارد که 2 میلیون آنها تبدیل غیرمجاز بوده و فاقد شناسنامه است.

نظر بینندگان
!
!
!