جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
خودروهای سایپا با مشارکت سیتروئن صادر می شود
۱۱:۵۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
اجاره خودرو
«برلیانس تاکسی» رونمایی شد+عکس

خودروهای سایپا با مشارکت سیتروئن صادر می شود

پرشین خودرو: مراسم رونمایی از خودروی «برلیانس تاکسی» محصول گروه خودروسازی سایپا با حضور مدیرعامل سایپا و معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کل کشور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، محسن جهرودی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در این مراسم گفت: با هماهنگی وزارت کشور، بانک ها و سایر سازمان های مربوطه به دنبال ایجاد شرایط مناسب جهت تسهیل در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور هستیم و در گام اول خودروی برلیانس را به این ناوگان اضافه خواهیم کرد.

 

 

وی که در رونمایی از برلیانس تاکسی در هشتمین نمایشگاه شهر ایده آل جزیره کیش سخن می گفت، اظهار داشت: خوشحالم که امروز از محصولی رونمایی شد که به ناوگان تاکسیرانی کشور ملحق می شود و دارای استانداردهای بالای زیست محیطی است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا افزود: خودروی برلیانس تاکسی دارای استاندارد یورو5 است و اتاق بسیار مناسب برای جابجایی مسافران دارد و از فضای راحتی برای راننده تاکسی برخوردار بوده و تمام استانداردهای مدنظر وزارت کشور و سازمان تاکسیرانی کشور را گذرانده است.
جهرودی گفت: نگاه دولت حمایت از قشر زحمت کش رانندگان تاکسی است و به تبع آن گروه خودروسازی سایپا نیز با همین نگاه حمایتی به این حوزه ورود کرده و شرایط مناسبی را برای اسقاط خودروهای فرسوده و دریافت تسهیلات مناسب بانکی ایجاد کرده است.
وی افزود: نگاه سایپا در این حوزه ترسیم جایگاه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور است که با همکاری وزارت کشور و اتحادیه تاکسیرانان کل کشور در حال حرکت به این سمت هستیم.
مدیرعامل سایپا با تقدیر و تشکر از وزارت کشور، شورای عالی ترافیک و پلیس راهورناجا در خصوص همکاری برای الحاق خودروی برلیانس به ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: امیدواریم که بتوانیم برای الحاق سایر خودروهای گروه خودروسازی سایپا به ناوگان حمل و نقل عمومی از همکاری این سازمان ها بهره مند شویم.
جهرودی در پایان و در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص صادرات محصولات گروه سایپا گفت: اگر بخواهیم در یک بازار مزیت رقابتی داشته باشیم، باید در بازارهای منطقه ورود کنیم و هر خودروسازی برای صادرات نیاز به شبکه دارد و ما برای ورود به بازارهای جهانی باید از شبکه خودروسازان معتبر جهانی استفاده کنیم که این امر برای گروه سایپا با مشارکت شرکت سیتروئن محقق خواهد شد.

برچسب ها:
سایپا
نظر بینندگان
!
!
!