دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
فقط خودرو‌های سفیدرنگ وارد کنید
۱۲:۲۱ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اجاره خودرو

فقط خودرو‌های سفیدرنگ وارد کنید

پرشین خودرو:ترکمنستان واردات خودرو‌های سیاه‌رنگ به این کشور را ممنوع کرد و از واردکنندگان خودرو خواست فقط خودرو‌های سفیدرنگ را به این کشور وارد کنند.

به گزارش پرشین خودرو  به نقل از پایگاه اینترنتی «ینی آواز»، دولت ترکمنستان واردات خودرو‌های سیاه‌رنگ به این کشور را به دلیل "بد شگون بودن" رنگ آنها ممنوع کرد!

به گفته منابع ترکمنستانی، استفاده از خودرو‌های سیاه‌رنگ در این کشور ممنوع شده و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی ترکمنستان، با مشاهده خودرو‌های سیاه رنگ آن‌ها را متوقف می‌کنند و از صاحبان آن‌ها خواسته می‌شود در اسرع وقت رنگ خودروی خود را به رنگ‌های روشن تغییر دهند.

در نتیجه این تدابیر، بهای رنگ کردن خودرو در ترکمنستان با دوبرابر افزایش، از ۵۰۰ دلار به هزار دلار افزایش یافته است.

همچنین بی‌بی‌سی گزارش داد: از واردکنندگان خودرو خواسته شده است فقط خودرو‌های سفیدرنگ را به این کشور وارد کنند، زیرا رنگ سفید خوش یمن بوده و موجب گشایش بخت می‌شود.

در هفته‌های اخیر قربان‌قلی بردی محمدف، رئیس‌جمهوری ترکمنستان با کاروان خودرو‌های سفید رنگ در اماکن عمومی ظاهر می‌شود و بلافاصله با مشاهده این تغییر در رنگ خودرو‌های کاروان همراهی کننده بردی محمدوف، نزدیک به ۱۶۰ مقام عالی رتبه دولتی ترکمنستان نیز رنگ خودرو‌های دولتی خود را تغییر داده‌اند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!