سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
تولید بنزین یورو ۵ در پالایشگاه ستاره خلیج فارس
۱۲:۳۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اجاره خودرو

تولید بنزین یورو ۵ در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

پرشین خودرو:مدیرعامل پالایشگاه خلیج ستاره خلیج فارس: با فعال سازی همه واحد‌های مورد نیاز از جمله واحد ایزومریزاسیون تولید بنزین یورو ۵ در فاز اول پالایشگاه تثبیت شد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد علی دادور در گفتگو با خبرنگاران در محل پالایشگاه ستاره خلیج فارس افزود: ایراداتی در واحدهای کنترل و بخارات پالایشگاه وجود داشت که با برطرف شدن این مشکلات در سه ماه گذشته 9 میلیون لیتر به تولید بنزین افزوده شده است.
وی ادامه داد: ما حتی در یک دوره زمان ده روزه به تولید 17 میلیون لیتر بنزین با اکتان 87 رسیدیم، اما از دهم دی ماه روزانه 12 میلیون لیتر بنزین با اکتان 91 و استاندارد یورو 5 تولید می کنیم.
دادور گفت: هم اکنون سه میلیون و چهارصد هزار لیتر گازوئیل نیز در پالایشگاه در حال تولید است و امیدواریم تا ماه آینده استاندارد گازوئیل نیز به یورو 5 ارتقا یابد.
وی افزود: در روزهای گذشته 80 میلیون لیتر از تولید بنزین یورو پنج پالایشگاه به بازار عرضه شده که اکثرا مقصد آنها تهران است.
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس درباره مطالبات از این پالایشگاه گفت: با وجود همه مشکلات حقوق عقب افتاده را از هفت ماه به سه ماه رسانده ایم و مطالبات پیمانکاران نیز به 45 میلیون یورو کاهش یافته است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!