دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کولئوس اینیشیال آپشنال می آید+عکس
۱۵:۵۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
iran zamin2
/گزارش خبری/

کولئوس اینیشیال آپشنال می آید+عکس

پرشین خودرو: «اینیشیال پاریس» جدیدترین نسخه کولئوس‌های رنو است که اینک با قیمت 36700 پوند در کشوری مانند انگلستان قابل سفارش است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از کاراسکوپ، این SUV که در بهار به دست مصرف کنندگان می‌رسد، با رنگ‌های جدیدی جذاب و منحصربه فرد در طیف ارغوانی، طراحی خارجی متفاوت، نشان‌های جدید در بدنه، چرخ‌های آلیاژی دو رنگ و چراغ‌های فول LED ارائه خواهد شد.

 

جدیدترین نسخه کولئوس پرآپشن‌تر از همیشه ظاهر می‌شود

 

در فضای درونی این خودرو نیز همه چیز به وضوح تغییر کرده است. در نسخه اینیشیال پاریس خودروهای رنو به گرمکن و دریچه‌های هوای جدید در صندلی‌های جلو، چرم ناپای دو رنگ، روشنایی محیطی، نگه‌دارنده‌های فنجان با قابلیت سرد یا گرم‌ نگه‌داشتن آن و سامانه کنترل هوای دو ناحیه‌ای مجهز شده است.

اما این تمام تغییرات این خودرو محسوب نمی‌شود و ما شاهد یک صفحه نمایش 8.7 اینچی برای سامانه اطلاعات و سرگرمی R2 لینک و سامانه ناوبری تام تام در بخش فناورانه کلئوس هستیم.

 

جدیدترین نسخه کولئوس پرآپشن‌تر از همیشه ظاهر می‌شود

 

خودرو همچنین با سامانه اطلاعاتی اتوی اندروید و کارپلی اپل سازگار است و در عقب خودرو نیز با تکنولوژی بدون دست (هندزفری) باز می‌شود.

سامانه کمکی ترمز اضطراری پیشرفته، سامانه هشدار نقاط کور، سیستم کمکی هیل استارت (که به راننده در بالا و پایین رفتن از شیب‌ها و تپه‌ها کمک می‌کند)، سامانه شناساگر علائم ترافیکی که با توجه به مسیر میزان سرعت مجاز را به راننده اعلام می‌کند از سیستم‌های کمکی این خودرو محسوب می‌شوند.

همچنین سامانه نگه‌دارنده بین خطوط، دوربین‌های دید عقب، حسگرهای ویژه پارک در عقب و نمای روبه‌رو، کنترل کشش الکتریکی، کنترل کروز، آینه‌های دید عقب الکتروکروماتیک و محدود کننده‌های سرعت در نسخه‌های اینیشیال پاریس این سری از کولئوس‌ها به صورت استاندارد ارائه می‌شوند.

 

جدیدترین نسخه کولئوس پرآپشن‌تر از همیشه ظاهر می‌شود

 

قدرت این خودروهای پرآپشن از یک موتور 2 لیتری اینیشیال پاریس 4 سیلندر دیزلی گرفته می‌شود و توانش با گشتاور 380 نیوتن‌متر به 175 اسب‌بخار می‌رسد و با یک سامانه انتقال قدرت اکس ترونیک 7 سرعته همخوانی دارد.

خودرو با قابلیت محرک چهارچرخ ارائه شده و برای شتاب صفر تا 100 کیلومتر خود به 9.5 ثانیه زمان نیاز دارد. خودرو همچنین می‌تواند با بیشینه سرعت 201 کیلومتر در ساعت به حرکت خود ادامه دهد.

 

جدیدترین نسخه کولئوس پرآپشن‌تر از همیشه ظاهر می‌شود

برچسب ها:
نگین خودرورنو
نظر بینندگان
!
!
!