یكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بنتلی «بنتایگا» با سیستم محرک پلاگین هیبریدی به بازار می آید
۱۳:۱۹ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
iran zamin2
/اختصاصی/

بنتلی «بنتایگا» با سیستم محرک پلاگین هیبریدی به بازار می آید

پرشین خودرو: بنتلی برای حفظ جایگاه خود در رده خودروهای شاسی بلند به فکر طراحی و ساخت یک نسخه پلاگین هیبریدی افتاده است که رونمایی رسمی از آن در نمایشگاه اتومبیل ژنو انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، تا قبل از معرفی رسمی لامبورگینی اوروس، بدون شک خودروی شاسی بلند "بنتلی بنتایگا" سریع‌ترین خودروی جهان بوده و صد البته لوکس‌ترین خودروی شاسی بلند جهان است که تاکنون موفق به حفظ ویژگی دوم خود شده است، اما این عنوان نیز دوام چندان زیادی نخواهد داشت، زیرا کمپانی خودروسازی رولزرویس در حال کار بر روی شاسی بلند بوده و پیشرفت آن را به مرحله تست جاده‌ای رسانده است که اخیرا تصاویر جاسوسی آن در رسانه‌های خبری منتشر شد و ما هم جزییات آن را در پرشین خودرو مورد بررسی قرار دادیم.

حال کمپانی خودروسازی بنتلی برای اینکه بتواند همچنان بازار شاسی بلند خود را قوی نگه دارد، به فکر طراحی و ساخت یک نسخه پلاگین هیبریدی افتاده است که رونمایی رسمی و ارائه جزییات فنی آن در ماه مارس 2018 و در نمایشگاه اتومبیل ژنو انجام خواهد شد.

همانطور که احتمالا می‌دانید، در روزهای گذشته شرکت خودروسازی بنتلی از یک نسخه هشت سیلندر "بنتلی بنتایگا" رونمایی کرده است که در واقع از پیشرانه هشت سیلندر "پورشه کاین توربو" در زیر کاپوت خود سود برده و می‌تواند 550 اسب بخار قدرت داشته باشد که قطعا در قیمت پایانی اتومبیل تاثیرگذار بوده و می‌تواند مشتریان بیشتری را به سمت بنتلی هدایت کند.

حال علاوه بر این، این خودروساز بریتانیایی تصمیم دارد تا برای بهبود شرایط این خودرو در بازار، یک پیشرانه پلاگین هیبریدی نیز به مجموعه سیستم‌های محرک این خودرو اضافه کند که همچون پیشرانه هشت سیلندر توربوشارژر، این سیستم محرک پلاگین هیبریدی نیز برگرفته از محصولات پورشه خواهد بود.

به لطف کمپانی خودروسازی فولکس واگن، شرکت خودروسازی بنتلی امکان دسترسی به سیستم‌های محرک پورشه را پیدا کرده است و حالا در نسخه‌های پلاگین هیبریدی خود، انتظار می‌رود که از سیستم محرک "پورشه پانامرا E-Hybrid" استفاده کند که باتوجه به ادعای منابع خبری، متشکل از 2 موتور الکتریکی قدرتمند و همچنین یک پیشرانه 2.9 لیتری شش سیلندر توربوشارژر خواهد بود که مجموع خروجی قدرت و گشتاور آنان به چیزی حدود 456 اسب بخار و 620 نیوتن متر خواهد رسید.

برچسب ها:
بنتلی
نظر بینندگان
!
!
!