چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
۱۳:۱۵ | ۱۳۹۶/۱۰/۱۹
اجاره خودرو

شهری با رکورد تخلف در کل کشور

پرشین خودرو: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران گفت: حدود یک سوم جرائم و تخلفات کل کشور در استان تهران است؛ بنابراین باید در کاهش جرایم و آسیب ها تدابیری اتخاذ و آسیب شناسی صورت گیرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، حجت الاسلام فراتی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران در همایش بسیج، اقتدار، قانونمداری و رعایت حقوق شهروندی که صبح امروز در سالن الغدیر سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد با تاکید بر اهمیت پیشگیری از وقوع جرم اظهار کرد: همکاران ما در سازمان قضایی نیروهای مسلح برنامه های خوبی را در راستای کاهش جرم در سراسر کشور اجرا کرده اند و این برنامه ها همچنان ادامه دارد، در همین زمینه به زودی همایش پیشگیری از وقوع جرم برگزار می شود.                       

وی با اشاره به نقش و تاثیرگذاری بسیج در کشور ادامه داد: بی انصافی است که ما خواسته باشیم تاثیر سپاه پاسداران و بسیج را در انقلاب اسلامی و تامین امنیت داخلی و بیرون از مرزها نادیده بگیریم، بسیج نقش بی بدیلی در کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.                           

حجت الاسلام فراتی افزود: اولین شاخص و تشکیلات تاثیرگذار در مجموعه، سپاه پاسداران و بسیج است و از همینجا به این عزیزان خداقوت می گوییم.                            

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تهران در ادامه سخنانش گریزی نیز به آمار تخلفات و جرایم زد و گفت: حدود یک سوم جرائم و تخلفات کل کشور در استان تهران است؛ بنابراین باید در کاهش جرایم و آسیب ها تدابیری اتخاذ و آسیب شناسی صورت گیرد.                        

وی اضافه کرد: حتی اگر خروجی این گردهمایی ها و نشست ها این باشد که یک پرونده کمتر تشکیل شود، برگزاری نشست ها و تحلیل و بررسی مسائل در این راستا ارزشمند است.                           

وی  با اشاره به ضروت افزایش آگاهی های حقوقی خاطرنشان کرد: عدم شناخت از قوانین و عدم آموزش کافی نسبت به قوانین و مقررات یکی از دلایل ارتکاب جرم است و باید در این زمینه تلاش بیشتری شود.           

حجت الاسلام فراتی همچنین در پایان با اشاره به اغتشاشات اخیر بر اهمیت مدیریت تاکید کرد و گفت: مدیریت سردار اشتری و مجموعه پرسنل نیروی انتظامی  که در حوادث و ناآرامی های اخیر صورت گرفت به طوری بود که رئیس قوه قضاییه و مسئولان کشوری و مجلس و شورای سیاست گذاری ائمه جمعه از آن تقدیر کردند بنابراین مدیریت اهمیت بسزایی دارد چرا که دشمنان مترصد فرصت برای سوءاستفاده از این مسائل هستند.

نظر بینندگان
!
!
!