دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
حمل و نقل عمومی در منطقه 22 با کمبودهای جدی مواجه است
۱۱:۱۷ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
iran zamin2
شهردار منطقه ۲۲:

حمل و نقل عمومی در منطقه 22 با کمبودهای جدی مواجه است

پرشین خودرو: شهردار منطقه22،گفت: متاسفانه منطقه، به لحاظ برخورداری از سیستم های حمل و نقلی دارای کمبودهای جدی بوده و امید است؛ کلیه مسائل جزیی و اساسی در این حوزه از جمله بحث مترو، بی آرتی و اتوبوس برطرف و با تقویت این خطوط، منطقه 22 به سایر مناطق تهران وصل شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از فارس، علی نوذرپور شهردار منطقه، با بیان اینکه حمل و نقل عمومی در منطقه 22 با کمبودهای جدی مواجه است، گفت: با توجه به کمبود ناوگان حمل و نقل عمومی، موضوع حمل و نقل منطقه یکی از مساله های مهم به شمار می رود. متاسفانه تعداد تاکسی ها برای استفاده شهروندان بسیار کم و ایستگاههای اتوبوس هنوز هم بخش هایی از منطقه را پوشش نمی دهند و سه ایستگاه مترو وردآورد، چیتگر و ایرانخودرو نیز که در حاشیه منطقه قرار دارند و دسترسی به این ایستگاهها هم کار آسانی نیست، پاسخگوی نیاز اهالی نبوده است.

نوذرپور افزود: در حال حاضر و طبق آخرین سرشماری که در سال 95 در منطقه انجام شد؛ تعداد 176 هزار نفر در منطقه زندگی می کنند و در آینده این تعداد به بیش از 500 هزار نفر خواهد رسید که در ادامه ساخت و سازها و بارگذاری ها در منطقه، شاهد بروز مشکلات جدی در این حوزه خواهیم بود.

به گفته شهردار منطقه22، موضوع احداث خط ریلی یکی از راه حل هایی است که برای منطقه در نظر گرفته شده است. این موضوع باید در شورای عالی حمل و نقل بررسی و تصویب شود و تا زمانی که این طرح به مرحله اجرا برسد؛ کمبود امکانات حمل و نقل عمومی را در جلساتی با مسئولان تاکسیرانی و اتوبوسرانی با هدف افزایش تعداد ایستگاهها بررسی خواهیم کرد. در دوره جدید مدیریت شهری با جدیت در تلاش برای پیگیری و رفع کمبودهای رفاهی و خدماتی اهالی منطقه هستیم و تلاش خواهد شد؛ با تدابیری که در این راه اتخاذ می شود، امکان حرکت بیشتر و بهتر برای مردم فراهم شود.

نظر بینندگان
!
!
!