یكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
پرشین خودرو
پیش نمایش جدید از داخل کابین «هیوندای ولستر» منتشر شد
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
kerman2
/اختصاصی/

پیش نمایش جدید از داخل کابین «هیوندای ولستر» منتشر شد

پرشین خودرو: اواخر ماه گذشته بود که چندین تصویر جاسوسی بدون پوشش از نسل جدید هیوندای ولستر در رسانه‌ها منتشر شد و ما هم بلافاصله در پرشین خودرو به جزییات خبرها و شایعات پیرامون آن پرداختیم.

به گزارش پرشین خودرو، در هفته گذشته به مناسبت تحویل سال نوی میلادی، یک پیش نمایش رسمی از هیوندای ولوستر منتشر شد، اما حالا با نزدیک شدن به زمان برگزاری جدیدترین دوره از نمایشگاه اتومبیل دیترویت آمریکا، کمپانی خودروسازی هیوندای یک پیش نمایش دیگر منتشر کرده است، اما این بار از فضای داخل اتومبیل که به صورت گرافیکی نمایش داده شده است و می‌توانید تصویر آن را در پرشین خودرو شاهد باشید.

اگر به خاطر داشته باشید، در رابطه با طراحی ظاهری اتومبیل در روزهای گذشته گفتیم که به پیروی از زبان طراحی نسل جدید هیوندای، چهره این خودرو به شدت تهاجمی و فریبنده شده است تا هرکسی را در نگاه اول شیفته خود کند، بویژه بخش جلوی اتومبیل که بیشترین تغییرات را دریافت کرده است. هرچند همین تغییرات خوب و تهاجمی، در عقب اتومبیل هم بکار گرفته شده تا همانند قسمت جلو، در عقب اتومبیل هم شاهد یک چهره اسپرت و تهاجمی باشیم که یک گزینه بسیار مناسب برای جوانان و سلایق آنان خواهد بود. اما همانطور که می‌دانید، از این طراحی در محصولات دیگر هیوندای هم استفاده شده است که یک طراحی کاملا جدید و اغوا کننده نخواهد بود.

حال برخلاف طراحی ظاهری اتومبیل، می‌توان در داخل کابین هیوندای ولوستر نسل جدید شاهد یک طراحی کاملا جدید و چشم نواز بود، به گونه‌ای که فاکتورهای اسپرت کابین به خوبی در طراحی پیشرفته کابین هضم شده و یک طراحی بی نظیر را خلق کرده است، بویژه طراحی داشبورد اتومبیل و کنسول مرکزی آن که یک طراحی مینیمالیستی داشته و از حداقل کلیدهای فیزیکی استفاده شده است که با انتشار تصاویر رسمی، می‌توان به جزییات طراحی آن پی برد.

در پایان همانطور که پیش از این گفته شد، از مشخصات فنی اتومبیل هیچگونه اطلاعات دقیقی ارائه نشده است و حتی پس از انتشار تصاویر پیش نمایش هم به جزییات اتومبیل اشاره‌ای نشده است، اما شایعاتی وجود دارد که احتمال می‌دهد نسل جدید هیوندای ولوستر از دو پیشرانه توربوشارژر 1.4 لیتری و یا 1.6 لیتری استفاده می‌کند که هردوی آنان به یک جعبه دنده 7 سرعته دوکلاچه متصل خواهد شد، اگرچه گفته می‌شود که همراه با پیشرانه 1.6 لیتری توربوشارژر اتومبیل، یک جعبه دنده 6 سرعته دستی هم قابل سفارش خواهد بود. علاوه بر این، صحبت از یک نسخه پرفورمنس تحت عنوان "Vloster N" به گوش می‌رسد که همچون خودروی هیوندای i30 N، از یک پیشرانه قدرتمند 246 اسب بخاری استفاده خواهند کرد.

برچسب ها:
هیوندای
نظر بینندگان
!
!
!