دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۳ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
رقیب نانو وارد بازار شد+ تصاویر
۱۰:۱۳ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
گرندکس

رقیب نانو وارد بازار شد+ تصاویر

پرشین خودرو: ارزان قیمت‌ترین خودرو جهان در هند تولید شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شبکه تی وی پنج فرانسه گزارش داد: در هند خودرویی کاملا متفاوت از دیگر خودروهای جهان وارد بازار شد.

یکی از شرکت های هندی که در زمینه تولید موتورسیکلت و خودروهای سه چرخ تخصص دارد این خودرو را روانه بازار کرده است. حداکثر سرعت این خودرو هفتاد کیلومتر در ساعت، وزن آن چهارصد کیلوگرم و قیمت آن کمتر از دو هزار یورو است.

گفته می شود هدف از تولید این خودرو، رقابت با خودرو نانو شرکت تاتا هند و حضور گسترده تر در بازار خودروهای ارزان قیمت است. این خودرو که نام آن آر.ئی شصت (RE60) گذاشته شده است ارزان قیمت ترین خودرو جهان است.

راویو باجاج مدیرکل شرکت باجاج اتو تولید کننده این خودرو گفت: هدف ما کسب موقعیتی جدید نیست بلکه هدف ما تقویت موقعیتی است که داریم. ما فکر کردیم که بهترین راه برای تقویت این موقعیت، تولید بهترین خودرو چهار چرخ است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، شرکت تاتا با خودرو ارزان قیمت خود، نانو، نتوانست مشتریان فقیر و بیکار خود را که به منابع اعتباری دسترسی ندارند متقاعد کند. شرکت باجاج برای موفقیت در این راه، به بازارهای خارجی و بویژه سریلانکا چشم دوخته است.

باجاج در حال رایزنی برای همکاری با شرکت فرانسوی رنو نیسان است. اما رنو پس از شکست طرح لوگان در هند، این بار احتمالا ترجیح خواهد داد طبقه متوسط هند را هدف قرار دهد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
هند
عکس های مرتبط
1
2
3
نظر بینندگان
!
!
!