چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
تردد در راه های گیلان برقرار است
۱۲:۳۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۰
اجاره خودرو

تردد در راه های گیلان برقرار است

پرشین خودرو: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به بارش باران در اغلب نقاط و برف در برخی مناطق کوهستانی استان گفت: در حال حاضر تمامی راه های استان باز و تردد در آنها برقرار است.

به گزارش پرشین خودرو، محمدرضا نازک کار  افزود: هم اکنون در ارتفاعات آبی نام سیاهکل ، سیاهکل- دیلمان ، توتکابن – بره سر و قوشه لانه – عمارلو شهرستان رودبار بارش برف را با ارتفاع حدود پنج سانتیمتر داریم.
وی اظهار کرد: با توجه به فصل سرما رانندگان برای تردد در راه های استان از سلامت وسیله نقلیه خود ، همچون باتری ، برف پاک کن ، سیستم گرمایشی خودرو ، لاستیک ها مطمئن شوند و ابزار ایمنی از قبیل زنجیرچرخ و مختصری موادغذایی خشک نیز همراه داشته باشند.
نازک کار به استقرار راهداران در جاده های استان نیز اشاره و بیان کرد: 482 نفر نیروی راهدار در قالب 41 گروه راهداری با 274 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در 25 راهدارخانه استان(16 راهدارخانه ثابت و 9 راهدارخانه سیار) در راههای استان مستقر هستند تا مشکلات احتمالی راه ها را بی وقفه بر طرف کنند.
وی در عین حال از رانندگان نیز خواست تا ضمن احتیاط در رانندگی به ویژه در چنین شرایط جوی برای تردد در راه های استان جهت اطلاع از آخرین وضعیت جاده ها با سامانه 141 راهداری و حمل و نقل جاده ای تماس بگیرند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
راه های گیلان
نظر بینندگان
!
!
!