سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تقدیر از مشتریان چری تیگو٥ با بیشترین كاركرد در مدیران خودرو
۰۸:۰۱ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
ایرانسل2
با حضور مدیر بازاریابی برند چری و چری سواران برگزار شد:

تقدیر از مشتریان چری تیگو٥ با بیشترین كاركرد در مدیران خودرو

پرشین خودرو: شركت مدیران خودرو در مراسمی در شرکت خدمات پس از فروش این شرکت، از مشتریان خودروی تیگو5 كه دارای بالاترین كاركرد بودند، تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، بابك صدرایی مدیر بازاریابی برند چری شرکت مدیران خودرو، در این مراسم گفت: چری تیگو٥ که به‌ عنوان اولین محصول چری در بازار ایران شناخته می‌شود، توانسته است در طول ٢ سال از حضور خود در بازار ایران، رضایت كامل مشتریان را کسب کند.
وی اظهار داشت: مدیران‌خودرو اولین شركت داخلی است كه توانست گارانتی ٥ سال یا ١٥٠ هزار كیلومتر را روی محصولات چری قرار دهد. همچنین سال گذشته شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، چری تیگو5 را با كیفیت‌ترین کراس‌اوور بازار تا محدوده ١٠٠ میلیون تومان انتخاب کرد.
به گفته صدرایی، فروش بیش از ٢٥ هزار دستگاه و رضایتمندی بالای مشتریان، گواهی بر موفقیت تیگو٥ در بازار ایران بوده است.
مدیر بازاریابی برند چری شرکت مدیران خودرو، همچنین در خصوص برنامه‌های آتی این برند در بازار جهانی نیز توضیحاتی داد.
براساس این گزارش، نکته قابل توجه در این مراسم، حضور مشتریان تیگو5 از سراسر کشور بود که با خودروی خود کارکردی بیش از 50 هزار کیلومتر را داشتند. در گفت‌و‌گو با برخی از مالکان تیگو5 از چگونگی آشنایی با این برند، میزان رضایتمندی از خودرو و خدمات پس از فروش این شرکت سوالاتی را پرسیدیم. یکی ازمشتریان که حدودا یک سال و نیم پیش به توصیه یکی از آشنایان اقدام به خرید تیگو5 کرده بود، از انتخاب خود به دلیل داشتن امکانات رفاهی مناسب، عملکرد قابل قبول و خدمات پس از فروش مناسب، رضایت کامل داشت و خرید این خودرو را به دیگران نیز توصیه کرد.

 


همچنین یکی دیگر از مشتریان که خودرویش کارکردی بیش از 50 هزار کیلومتر داشت، از کیفیت خودروی خود در درازمدت سخن گفت و از ارائه خدمات پس از فروش با قیمتی مناسب رضایت داشت.
یکی از نکات قابل توجه در این مراسم، بیان اهداف و برنامه‌های شرکت مدیران‌خودرو بود که از چندی پیش اقدام به عرضه محصولات چری از جمله تیگو5 و آریزو5 توربو تحت مدل 97 کرده است. در این طرح، فروش ویژه با شرایط استثنایی و تحویل فوری خودرو صورت می‌گیرد که این امر در راستای احترام به حقوق مشتریان از سوی این شرکت انجام گرفته است.
علاوه بر این شرکت مدیران‌خودرو با راه اندازی یک کمپین اینستاگرامی با نام I love My Chery، قصد دارد تجربیات مشتریان خود در زمینه استفاده از محصولات برند چری را به اشتراک بگذارد. این کمپین به منظور بهره‌گیری و سهیم‌سازی همگان از ایده‌ها و تجارب مثبت مشتریان خودروهای چری شکل گرفته است.
چری‌سواران می‌توانند در این کمپین با بیان ویژگی‌های خودروهای چری یا نکات آموزشی، بازگویی خاطره یا تجربه متفاوت خود با محصولات چری و یا هرگونه محتوای خلاقانه دیگری‌، تجربیات خود را در اختیار سایر علاقه‌مندان به این برند بگذارند.
همچنین چری سواران با شرکت در این کمپین می‌توانند بیست و پنجم هرماه در قرعه‌کشی سه دستگاه گوشی موبایل هوشمند و 15 ماکت خودروی چری شرکت کنند.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!