یكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
فروش محصولات ایران خودرو در سایت های تقلبی فروش!
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
iran zamin2
ایران خودرو هشدار داد:

فروش محصولات ایران خودرو در سایت های تقلبی فروش!

پرشین خودرو: گروه صنعتی ایران خودرو نسبت به فعالیت برخی سایت های تقلبی فروش محصولات این خودروسازی هشدار داد و با تاكید برای پیگیری و برخورد حقوقی و قضائی با این اقدام، از مردم خواست در خرید خودرو دقت نظر لازم را داشته باشند.

به گزارش پرشین خودرو، در بیانیه این گروه خودروسازی آمده است: «اخیرا مشاهده شده است كه برخی سایت ها با آدرس اینترنتی و طراحی ظاهری شبیه به وب‌سایت رسمی فروش محصولات ایران خودرو ایجاد شده است. گروه صنعتی ایران خودرو فعالیت تمامی این وب سایت ها یا مسیرهای ارتباطی دیگر را تائید نكرده و تاكید می كند كه تنها كانال ثبت نام محصولات ایران خودرو سایت esale.ikco.ir است.

بی‌شك اقدام های حقوقی و قضائی لازم در اسرع وقت برای مقابله با این وب سایت های مشابه و تقلبی به عمل خواهد آمد اما همزمان با این اقدامات از هموطنان عزیز درخواست می شود، هنگام ثبت نام و خرید محصولات ایران خودرو از صحت و سقم كانال‌های ارتباطی اطمینان حاصل كنند.

همچنین تاكید می شود كه در هنگام واریز وجه، حتی در نمایندگی های رسمی نیز اطمینان داشته باشند كه پول صرفا به حساب گروه صنعتی ایران خودرو واریز می شود.

گروه صنعتی ایران خودرو در پاسخ به اعتماد و همراهی مشتریان گرانقدر، وظیفه خود می داند تا علاوه بر اجرای طرح های متنوع فروش، راه های ایمن و آسانی را برای ثبت نام و خرید این محصولات تدارك ببیند كه این مسیرها صرفا وب سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir و نمایندگی های رسمی و معتبر گروه در سراسر كشور است.»

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!