چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
نسل جدید تویوتا کرولا برای سال ۲۰۲۰
۱۳:۰۶ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۳
اجاره خودرو

نسل جدید تویوتا کرولا برای سال ۲۰۲۰

تویوتا کرولا به عنوان پرفروش ترین خودرو در دنیا شناخته می شود که از سال ۱۹۶۶ تاکنون بیش از ۴۰ میلیون دستگاه از آن تولید شده است.

به گزارش پرشین خودرو، یازده نسل از کرولا تولید شده و هم اکنون نسل یازدهم آن از سال ۲۰۱۲ برروی خط تولید قرار دارد. به تازگی تصاویر جاسوسی از نسل جدید تویوتا کرولا در ایالات میشیگان توسط عکاسان صنعتی منتشر شده که نشان می دهد تویوتا به زودی کرولای جدیدی را وارد بازار خواهد کرد.

تویوتا کرولای مورد نظر توسط تیم تست تویوتا در حال گذراندن مراحل آزمایش های ابتدایی بوده که باتوجه به طراحی جدید آن کاورهای مشکی رنگ تمام بدنه خودرو را پوشانده بودند تا ظاهر خودرو مشخص نشود. می توان گفت با توجه به سبک طراحی و استفاده از پلتفرم TNGA در محصولات جدید تویوتا نظیر پریوس و C-HR ، نسل دوازدهم کرولا نیز از این پلتفرم بهرمند خواهد شد. طراحی که در آن استفاده از خطوط منحنی و شکسته بیشتر به چشم می خورد.

شایعات مختلفی پیرامون زمان عرضه نهایی نسل دوازدهم تویوتا کرولا به گوش می رسد، اما می توان پیش بینی کرد تویوتا در نظر دارد برای سال ۲۰۲۰ از کرولای جدید رونمایی کند. نکته حائز اهمیت این است که تویوتا نسل دوازدهم کرولا را در کارخانه مشترک جدید خود با مزدا در آلاباما خواهد ساخت.

 

جهت آشنایی با خودروهای تویوتا در ایران می توانید به وبسایت نماینده رسمی این برند مراجعه کنید.

 

 

 

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتا
نظر بینندگان
!
!
!