دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
آمار تولید در ایران خودرو تبریز
۱۶:۱۸ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۵
اجاره خودرو
تولید خودرو 1.7 برابر رشد داشت؛

آمار تولید در ایران خودرو تبریز

پرشین خودرو: شرکت ایران خودرو تبریز امسال خیز مطلوبی نسبت به سال های قبل داشت به نحوی که توانسته در مقایسه با سال قبل تولید خود را 1/7 برابر افزایش دهد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از روابط عمومی ایران خودرو تبریز، حاجی زاد منصور، مدیرعامل این شركت از تولید بیش از 70 هزار دستگاه انواع سمند و سورن در این مجموعه خبر داد.


وی اظهار كرد: این تعداد خودرو در 9 کلاس مختلف تولید و با بهره گیری از نیروی انسانی کاردان و توانمند بومی به بازار خودرو عرضه شده است.

حاجی زاد منصور بیشترین تعداد تولید در مدل های یاد شده را مربوط به محصول سمند EF7 پایه گازسوز اعلام کرد و گفت: در سال جاری سهم این نوع سمند به دلیل نیاز و درخواست بازار در خطوط تولید ایران خودرو تبریز به طور چشمگیری افزایش داشته است.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز تأکید کرد: در گروه خودروهای سبک در بخش سواری و در کلاس قیمتی پایین‌تر از 50 میلیون تومان، محصول سمند و سورن از محصولات ایران خودرو تبریز توانسته در آخرین ارزیابی انجام شده خودروهای ساخت داخل توسط شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران با کسب دو ستاره کیفیت در رده خودروهای باکیفیت داخلی قرار گیرد.

وی افزود: با تمهیدات لازم و برنامه ریزی های دقیق در نیمه دوم سال 96 دورخیز تولید 100 هزار دستگاه خودرو تا پایان امسال در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل ایران خودرو تبریز همچنین به تفکیک تولید محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون این شرکت 48 هزار و 971 دستگاه سمند EF7 بنزینی و پایه گاز سوز، 16 هزار و 634 دستگاه سمند مالتی پلکس XU7 ، 3 هزار و 626 دستگاه سورن معمولی و 852 دستگاه سورن توربوشارژر تولید و به بازار هدف عرضه کرده است.

گفتنی است شرکت ایران خودرو تبریز از ابتدای تأسیس تاکنون با تکیه بر نیروی انسانی بومی بالغ بر 750 هزار دستگاه خودرو تولید کرده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!