سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
مهم ترین تصادفات جاده ای روز گذشته
۱۰:۴۱ | ۱۳۹۰/۱۰/۱۸
اجاره خودرو

مهم ترین تصادفات جاده ای روز گذشته

پرشین خودرو: معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور گفت: 32 درصد از تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته منجر به واژگونی وسائل نقلیه شده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، سرهنگ اسفندیاری به مهمترین علل تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته اشاره کرد و افزود: در این مدت، 21 درصد از تصادفات جاده ای به علت بی توجهی به جلو، 21 درصد به علت انحراف به چپ، 20 درصد به علت تخطی از سرعت مطمئن، 11 درصد به علت رعایت نکردن حق تقدم و شش درصد نیز به علت خستگی و خواب آلودگی رانندگان رخ داده است.

وی گفت: علت 17 درصد از تصادفات جاده ای نیز سایر عوامل رانندگی گزارش شده است.

سرهنگ اسفندیاری افزود: همچنین در این مدت 10 درصد از تصادفات جاده ای (برون شهری) برخورد وسائل نقلیه با عابران پیاده گزارش شده است.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور در ادامه به مهمترین تصادفات جاده ای 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: در استان اصفهان محور اصفهان به شیراز کیلومتر 20 طالخونچه یک دستگاه خودرو سواری وانت نیسان، یک دستگاه تریلی ولوو و یک دستگاه کامیون ایسوزو با هم برخورد کردند که دراین حادثه دو نفر جان خود را از دست دادند.

وی افزود: علت این حادثه رانندگی به تحقیقات بعد موکول شد.

سرهنگ اسفندیاری گفت: همچنین در استان کرمانشاه جاده روستایی سفید برگ کیلومتر 50 یک دستگاه وانت تویوتا به علت تخطی از سرعت مطمئن واژگون شد.

وی افزود: در این حادثه رانندگی نیز چهار نفر فوت کردند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور گفت: همچنین در استان البرز جاده کرج به چالوس کیلومتر 45 یک دستگاه خودرو سمند با وانت نیسان برخورد کرد که در این حادثه رانندگی نیز شش نفر مجروح شدند.

وی افزود: علت این حادثه رانندگی نیز تجاوز به چپ سمند گزارش شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!