سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
آغاز به كار بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان در سال 2019
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
اجاره خودرو

آغاز به كار بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان در سال 2019

پرشین خودرو: مقامات چینی گفته‌اند، انتظار می‌رود بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان در اکتبر سال 2019 عملیات آزمایشی خود را آغاز کند و در صورت به دست آمدن نتیجه دلخواه به طور رسمی افتتاح شود.

به گزارش پرشین خودرو، مقامات چینی گفته‌اند، انتظار می‌رود بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان در اکتبر سال 2019 عملیات آزمایشی خود را آغاز کند و در صورت به دست آمدن نتیجه دلخواه به طور رسمی افتتاح شود.

فرودگاه جدید پکن در مرز استان هبی قرار دارد؛ مدیر کل فرودگاه اصلی این کشور می‌گوید: «همچنان تقاضاهای زیادی برای اضافه‌کردن پروازها وجود دارد، ولی شرایط کنونی فرودگاه اجازه اضافه‌کردن پرواز نمی‌دهد و فرودگاه جدید می‌تواند محدودیت‌ها را به طور کامل از بین ببرد».

پیمانکار گروه مهندسی این فرودگاه می‌گوید: پروژه بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل هوایی جهان در ماه ژوئیه 2019 به پایان خواهد رسید و عملیات آزمایش آن سه ماه بعد آغاز خواهد شد.

هزینه ساخت فرودگاه جدید تا کنون بیش از 13 میلیارد دلار شده است؛ انتظار می‌رود این فرودگاه با چهار باند، حدود 100 میلیون مسافر در سال را پذیرا باشد.

این فرودگاه در فاصله 67 کیلومتری فرودگاه بین المللی پکن قرار دارد و انتظار می‌رود سالانه بیش از 620 هزار پرواز را پوشش دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!