یكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بزرگان صنعت و بازار خودرو به نصف جهان می روند
۰۹:۳۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۰۱
ایرانسل2
3 تا 6 بهمن ماه جاری؛

بزرگان صنعت و بازار خودرو به نصف جهان می روند

پرشین خودرو: چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو از 3 تا 6 بهمن ماه جاری با حضور 10 مشارکت کننده برتر کشور برگزار می شود.

به گزارش پرشین خودرو، در این نمایشگاه دستاوردهای صنایع خودروسازی داخلی در بخش تولید و مونتاژ و همچنین محصولات واردکنندگان و نمایندگان خودروسازی های خارجی عرضه می شود.

شرکت سایپا با در اختیار داشتن یک سالن نمایشگاهی به وسعت ۱۱۰۰ مترمربع (سالن شیخ بهایی) به همراه تمامی زیرمجموعه های خود حضور می یابد و نمایش خودروهای جدید سیتروئن و چانگان را در برنامه دارد.

شرکت ایران خودرو نیز علاوه بر فروش محصولات پیشین خود، خودروهای ایکاپ تولید فرانسه را برای نخستین بار در بازار اصفهان، عرضه خواهد کرد.

علاوه بر آن شرکت کارمانیا خودروهای برند BYD، شرکت کرمان موتور خودروهای هیوندای، جک و لیفان، شرکت مدیران خودرو محصولات MVM و CHERY را در این نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین شرکت پرشیا خودرو از یکی از خودروهای BMW، شرکت آرمان موتور کویر از خودروهای تایوانی لوکسژن با رنگ های خاص برای اولین بار در اصفهان و شرکت نگین خودرو نمایندگی قناد از جدیدترین خودروی مگان برای اولین بار در بازار اصفهان رونمایی خواهد داشت.

شرکت آرین موتور نمایندگی برند میتسوبیشی و شرکت بهمن موتور ارایه دهنده جدیدترین خودروهای فاو و هاوال نیز از دیگر مشارکت کنندگان این نمایشگاه هستند.

شرکت ستاره ایران نماینده انحصاری مرسدس بنز در ایران نیز برای حضور در این نمایشگاه برنامه ریزی کرده بود که به دلیل ممنوعیت واردات خودروهای این شرکت از کشور آلمان به ایران، از نمایشگاه باز ماند.

در این دوره همچنین جدیدترین خودروهای برقی تولید ایران از شرکت الیز خودرو در فضای باز نمایشگاه به نمایش در می آید. ویژگی مهم دیگر این نمایشگاه، پیش بینی رمپ های ویژه معلولان و توانخواهان در تمامی غرفه ها برای بازدید آسان تر از این نمایشگاه است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو، ۹۰۰۰ مترمربع وسعت دارد. این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روزهای مذکور در محل نمایشگاه های استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا است.

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!