چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تردد 199 خودرو در ساعت از جاده های زنجان
۱۱:۰۸ | ۱۳۹۶/۱۱/۰۳
اجاره خودرو

تردد 199 خودرو در ساعت از جاده های زنجان

پرشین خودرو: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: طی دی امسال میانگین نرخ جریان تردد وسایل نقلیه در جاده های این استان 199 خودرو در هر ساعت ثبت شده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایرنا، ایرج دست نشان روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به کنترل تردد وسایل نقلیه توسط 62 دستگاه تردد شمار برخط در جاده های بین شهری استان زنجان، در دی امسال تردد هشت میلیون و 707 هزار و 614 خودرو در 31 مقطع از جاده های دارای تردد شمار ثبت شده است.
به گفته وی، طی این مدت تعداد تردد در جاده های کشور حدود 473 میلیون تردد بود که استان زنجان با این میزان تردد رتبه 19 در کشور را دارد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان، بیشترین تردد در آزادراه قزوین – زنجان(ورودی استان) را با 414 هزار و 84 تردد اعلام کرد و گفت: کمترین تردد در جاده گرماب – بزرینه رود 12 هزار و 941 ثبت شده است
دست نشان، تعداد ترددهای ثبت شده در جاده ابهر- خرمدره را طی دی ماه 383 هزار و 155 مورد بیان کرد.
وی به تردد خودروهای سنگین در جاده های استان زنجان در مدت بیان شده اشاره کرد و یادآورشد: 28 درصد از کل تردد وسایل نقلیه با 2 میلیون و 424 هزار و 279 تردد به وسایل نقلیه سنگین اختصاص داشته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حالیکه میانگین تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده های کشوری 16 درصد بود، این استان رتبه پنجم کشور را از این حیث دارد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بیشترین نرخ جریان تردد در آزادراه زنجان - قزوین (خروجی استان) با 606 تردد در ساعت و کمترین نرخ تردد در محورتکاب – دندی با 20 تردد در ساعت انجام شده است.
 مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به 20 دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین و 62 دستگاه تردد شمار در همه مسیرهای ارتباطی استان است.
استان زنجان پنج هزارو 840 کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، 200 کیلومتر آزاد راه، 113 کیلومتر بزرگراه، 342 کیلومتر راه اصلی و 974 کیلومتر راه فرعی است.

برچسب ها:
زنجانترددخودرو
نظر بینندگان
!
!
!