چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اوتلندر هیبرید PHEV، به ایران می آید
۱۴:۰۹ | ۱۳۹۶/۱۱/۰۵
اجاره خودرو
/اختصاصی/معرفی اولین میتسوبیشی اوتلندر هیبریدی-برقی ایران توسط آرین موتور؛

اوتلندر هیبرید PHEV، به ایران می آید

پرشین خودرو: پس از لغو چند باره رونمایی از اولین پلاگین هیبرید شاسی بلند بازار ایران توسط آرین موتور به دلیل مشکلات ثبت سفارش، این خودرو در 3 هفته آینده رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، علی شکوهی مدیر بازاریابی گروه آرین موتور، در خصوص ورود اولین شاسی بلند برقی به ایران گفت: آرین موتور مدت هاست که قصد معرفی این خودرو را داشته است و حتی برای نمایشگاه خودروی تهران نیز برنامه معرفی این محصول را داشتیم اما بسته بودن سامانه واردات و نامشخص بودن قوانین و تعرفه های جدید ما را از این امر بازداشت.

وی ادامه داد: با تمام مشکلاتی که وجود داشت و اینکه تعرفه وارداتی هیبرید ها افزایش پیدا کرد اما آرین موتور بر اساس قولی که به مشتریان ایرانی خود داده بود اولین شاسی بلند پلاگین هیبرید را به بازار ایران معرفی می کند.

شکوهی در مورد زمان معرفی این خودرو و قیمت آن گفت: تا سه هفته آینده مراسم رونمایی و معرفی رسمی این محصول را در تهران خواهیم داشت اما در مورد قیمت با توجه به نا مشخص بودن وضعیت بازار هیبریدی ها و امکان تغییر موضع دولت در قبال این نوع خودرو ها، قیمت را نیز همزمان با رونمایی اعلام عمومی می کنیم.

 وی در معرفی این خودروی پلاگین PHEV جدید میتسوبیشی گفت: اوتلندر پلاگین هیبرید PHEV، شاسی بلند با کیفیت برند میتسوبیشی است که در سال 2015 پرفروش ترین پلاگین هیبرید دنیا لقب گرفته است و جزو برترین های بازار خودروی پلاگین است.

مدیر بازاریابی گروه آرین موتور تصریح کرد: این خودرو توانایی رانندگی در 3 حالت برقی، هیبرید و بنزینی را دارد و موتور برقی آن امکان شارژ با برق شهری را دارا است که این ازخصوصیات خوب این خودرو خواهد بود.

وی تاکید کرد: دارندگان این خودرو در حالت برقی یک خروجی 203 اسب بخاری از این خودرو دریافت می کنند و خودرو بسیار پر قدرت و مناسب با ایران و شرایط کشور است.

شکوهی خاطرنشان کرد: آرین موتور یک ماشین کاملا به روز را به بازار ایران معرفی خواهد کرد که البته افزایش تعرفه ها در روند فروش آن تاثیر خواهد گذاشت اما ما همچنان امیدواریم که تا قبل از رونمایی خبر های خوبی از دولت و مجلس برای تغییر تعرفه این مدل خودروها بشنویم.

برچسب ها:
میتسوبیشی
نظر بینندگان
!
!
!