سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۰
پیگیری رقابت‌های رالی داکار
۱۲:۵۴ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۰
اجاره خودرو

پیگیری رقابت‌های رالی داکار

پرشین خودرو: رقابتهای رالی داکار در مرحله هشتم پیگیری شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از واحد مرکزی خبر، در ادامه رقابتهای رالی داکار و مرحله هشتم این رقابتها که به مسافت 477 کیلومتر و بین مناطق کوپیاکو تا آنتوفاگاستا در خاک شیلی برگزار شد در بخش اتومبیلرانی نانی روما از تیم مینی با کسب زمان چهار ساعت و 25 دقیقه و 44 ثانیه به مقام نخست رسید.

پس از وی رابی گوردون از تیم هامر و کریستف هالوژیک دیگر راننده تیم مینی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش در حال حاضر استفان پتر هانسل از تیم مینی با کسب مجموع زمانی 20 ساعت و 4 دقیقه و 15 ثانیه رده نخست را در اختیار دارد و پس از وی رابیگوردون از تیم هامر و کریستف هالوژیک از تیم مینی به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابتهای بخش موتورسواری مارک کوما از تیم کی تی ام با کسب زمان پنج ساعت و سه دقیقه و 52 ثانیه اول شد و پس از وی روبن فاریا دیگر هم تیمی وی و هلدر رودریگوئز از تیم یاماها به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش هم در حال حاضر مارک کوما از تیم کی تی ام با کسب مجموع زمانی 23 ساعت و 24 دقیقه و 18 ثانیه در رده اول جای دارد و پس از وی کایریل دسپره دیگر هم تیمی وی و هلدر رودریگوئز از تیم یاماها به ترتیب رده های بعدی را در اختیار دارند.

در رقابتهای بخش کامیونرانی هم تیم تاترا با کسب زمان پنج ساعت و هفت دقیقه و 17 ثانیه اول شد و تیم های ایویکو شماره یک و دو به ترتیب رده های بعدی را در اختیار دارند.

در رده بندی کلی این بخش در حال حاضر تیم ایویکو شماره یک با کسب مجموع زمانی 23 ساعت و 14 دقیقه و سه ثانیه عنوان نخست را در اختیار دارد و تیم های تاترا و ایویکو شماره دو به ترتیب دوم و سوم هستند.

گفتنی است شرکت کنندگان در رقابتهای رالی داکار مسافتی به میزان نه هزار کیلومتر را در مدت 15 روز در خاک کشورهای شیلی، پرو و آرژانتین خواهند پیمود. رقابتهای رالی داکار از سه سال پیش به دلایل امنیتی به جای آفریقا در آمریکای جنوبی برگزار می شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
داکار
نظر بینندگان
!
!
!