چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۱:۵۸ | ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
«جنسیس» به دنبال راه اندازی نمایندگی‌های اختصاصی
۰۱:۵۸ | ۱۳۹۶/۱۱/۰۹
اجاره خودرو
/اختصاصی/نمایندگی برند لوکس هیوندای مستقل می شود؛

«جنسیس» به دنبال راه اندازی نمایندگی‌های اختصاصی

پرشین خودرو: جنسیس باتوجه به اینکه تبدیل به یک خودروساز مستقل شده است، به دنبال ایجاد یک شبکه نمایندگی اختصاصی در ایالات متحده آمریکا تا چند سال آینده است تا وابستگی خود را در این زمینه به شرکت‌های خودروسازی هیوندای و یا کیا از بین ببرد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت خودروسازی جنسیس به دنبال این است تا نمایندگی‌های اختصاصی خود را در ساختمان‌های مستقل راه اندازی کند و به عنوان یک برند خودروساز مستقل، نمایندگی‌های عرضه و خدمات پس از فروش خود را از شرکت‌های خودروساز هیوندای و کیا جدا کند. ولی برای انجام این کار باید حداقل 100 نمایندگی عرضه و یا خدمات پس از فروش داشته باشد تا استقلال کامل خود را از شرکت خودروسازی هیوندای اعلام کند.

مدیرکل شرکت خودروسازی جنسیس در ایالات متحده آمریکا عنوان کرد: در شرکت خودروسازی جنسیس، ما موفق به جلب اعتماد مشتریان خود شده‌ایم و یک تجربه متفاوت برای آنان فراهم کرده‌ایم. اما برای اینکه اطمینان مشتریان بیشتر شود، نیاز است که گام‌های بزرگ‌تری برداشته شود و گام بعدی ما در جهت پیشرفت، جدا کردن نمایندگی‌های فروش اتومبیل از شرکت خودروسازی هیوندای خواهد بود تا همانطور که برند جنسیس رشد کرد و تبدیل به یک خودروساز مستقل شد، بتوانیم موفقیت‌های بیشتری بدست آوریم و بازار خودروهای لوکس خود را تقویت کنیم.

نام تجاری "جنسیس" به آرامی در حال رشد است، در سال 2017 میلادی این خودروساز کره‌ای محصولات مختلفی از جمله G90، G80 و یا G80 اسپرت را وارد بازار کرده است و در کنار آنان برای گسترش خانواده خود، محصولات جدیدی همچون G70 و یا حتی یک خودروی کانسپت شاسی بلند معرفی کرده است که در آینده به مرحله تولید خواهد رسید، اما با این وجود شرکت خودروسازی "جنسیس" نیاز دارد تا برای تبدیل شدن به یک خودروساز واقعی، استقلال خود را از شرکت هیوندای بیشتر کرده و اقدام به راه اندازی نمایندگی‌های عرضه و خدمات پس از فروش اختصاصی کند.

شرکت خودروسازی "جنسیس" امیدوار است که ایجاد یک شبکه فروش می‌تواند به کسب موفقیت‌های بیشتر این برند کمک کند. زیرا وقتی شما دلارهای زیادی را خرج خرید یک دستگاه جنسیس G90 می‌کنید، قطعا انتظار دارید که سرویس‌های آن در مراکز اختصاصی انجام شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
جنسیس
نظر بینندگان
!
!
!