یكشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
فینالیست‌ های برترین خودروهای سال 2018 معرفی شد
۱۲:۴۳ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
اجاره خودرو
/اختصاصی/

فینالیست‌ های برترین خودروهای سال 2018 معرفی شد

پرشین خودرو: فینالیست‌های برترین خودروی سال 2018 توسط 73 تن از روزنامه نگاران مطرح بین المللی فعال صنعت خودروسازی معرفی شدند.

به گزارش پرشین خودرو، گفتنی است که چندی پیش لیستی از فینالست‌های برترین خودروهای 2018 اروپا منتشر شد و اعلام کردند که در نمایشگاه ژنو امسال که حدودا یک ماه دیگر کار خود را آغاز می‌کند، برترین خودروی سال اروپا را انتخاب خواهند کرد، ولی حالا این لیست در سطح جهانی آماده شده و نتیجه آن هم در نمایشگاه نیویورک ماه آپریل اعلام می‌شود که در ادامه جزییات آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در این لیست که توسط 73 روزنامه نگار جهانی تدوین شده است، اسامی خودروهای مختلفی همچون "آلفارومئو جولیا"، "بی ام و X3"، "کیا استینگر"، "لندروور دیسکاری"، "مزدا CX-5"، "نیسان لیف"، "رنجروور والر"، "تویوتا کمری"، "فولکس واگن T-Roc" و "ولوو XC60" به چشم می‌خورد که تمامی شاخص‌ها از جمله عملکرد، ایمنی، طراحی، امکانات، مشخصات فنی، مصرف سوخت و قیمت تمام شده مورد بررسی قرار گرفته است تا در نمایشگاه نیویورک امسال، یکی از آنان به عنوان برترین خودروی سال انتخاب شود.

علاوه بر لیست فینالیست‌های برترین خودروی سال 2018 میلادی که به آن اشاره کردیم، هیئت داوران لیست‌های جداگانه آماده کرده‌اند که به صورت تخصصی‌تر به انتخاب برترین خودروی سال 2018 نسبت به خصوصیات و سگمنت آنان می‌پردازد.

- برترین خودروی لوکس 2018:

آئودی A8
بی ام و سری 6 رگن توریسمو
لکسوس LS
پورشه کاین
پورشه پانامرا

- برترین خودروی پرفورمنس 2018:

آلفارومئو جولیا Quadrifoglio
آئودی RS3
بی ام و M5
هوندا سیویک تایپ R
لکسوس LC 500

- برترین خودروی شهری 2018:

فورد فیستا
هیوندای کونا
نیسان میکرا
سوزوکی سویفت
فولکس واگن پولو

- برترین خودروی پاک 2018:

شورلت کروز دیزلی
کرایسلر پسیفیکا پلاگین هیبریدی
نیسان لیف

برچسب ها:
خودروهای برتر
نظر بینندگان
!
!
!