سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
هیبرید «پریوس» با کیفیت ترین خودرو از نگاه مشتریان شد
۱۵:۲۰ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۰
اجاره خودرو
بر اساس گزارش میزان رضایت مشتریان از کیفیت اولیه خودروها؛

هیبرید «پریوس» با کیفیت ترین خودرو از نگاه مشتریان شد

پرشین خودرو: شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ISQI ایران برای نوزدهمین دوره متوالی گزارشی از رضایت مشتریان در خصوص کیفیت اولیه خودروهای سواری منتشر کرد. در این گزارش که در هفت دسته قیمتی تفکیک شده، کیفیت اولیه خودروهای سواری در نیمه اول سال ۹۶ مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفته است.

به گزارش پرشین خودرو، طبق گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) و با توجه به گزارش میزان رضایت مشتریان از کیفیت اولیه خودروها در شش ماه نخست سال ۹۶، تویوتا پریوس توانست با کسب ۸۴۲ امتیاز عنوان نخست را در رتبه بندی کسب کند.

در این گزارش، خودروها به هفت دسته متفاوت از لحاظ رده قیمتی تقسیم بندی شده و با هم مقایسه شده اند. دسته بندی ها براساس قیمت شرکتی خودروها در شش ماهه اول ۱۳۹۶ صورت گرفته و تویوتا پریوس در دسته ای با بازه قیمتی ۱۲۵ تا ۲۰۰ میلیون تومان قرار گرفته است.

درحالی که بعضی از برندها با بیش از یک خودرو در این دسته ( با بازه قیمتی ۱۲۵ تا ۲۰۰ میلیون تومان) حضور داشتند، اما تویوتا پریوس با اختلاف زیادی توانست عنوان با کیفیت ترین خودرو از دیدگاه مشتریان را با کسب رتبه نخست از آن خود نمایند.

تویوتا پریوس به عنوان پرفروش ترین خودروی هیبرید در دنیا و اولین خودروی هیبرید عرضه شده در بازار ایران شناخته می شود که از زمان تولید آن بیش از ۴ میلیون دستگاه تولید شده است. این خودرو در بازار ایران نیز با استقبال بسیار بالایی همراه بوده که سهم قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است.

برای خرید تویوتا پریوس می توانید به نمایندگی های مجاز ایرتویا یا وبسایت این شرکت مراجعه نمایید.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتا
نظر بینندگان
!
!
!