جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
15بهمن، برلیانس با موتور 1650 سی.سی عرضه می شود
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
اجاره خودرو
قائم مقام معاون فروش گروه خودرو سازی سایپا:

15بهمن، برلیانس با موتور 1650 سی.سی عرضه می شود

پرشین خودو: قائم مقام معاون فروش گروه خودروسازی سایپا از عرضه برلیانس با موتور و گیربکس جدید با هدف احترام به مشتریان و افزایش سهم بازار خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا سبکروح، با اعلام این خبر گفت: گروه خودروسازی سایپا برنامه ریزی مناسبی جهت حفظ و افزایش سهم خود از بازار خودرو کشور طراحی کرده که عرضه برلیانس با موتور و گیربکس جدید بخشی از این برنامه هاست.

وی افزود: از ابتدای اسفند ماه سال جاری محصولات برلیانس سری300 و برلیانس کراس با موتور 1650 سی سی و گیربکس جدید تولید و به مشتریان محترم عرضه خواهد شد.

سبکروح با بیان این مطلب که پارس خودرو با همکاری برلیانس و شرکت کره ای هیوندایی پاورتک آزمایش ها و تحقیقات فراوانی در خصوص موتور و گیربکس انجام داده اند تصریح کرد: موتور و گیربکس جدید با آب و هوای کشور منطبق شده و تمام استانداردهای مربوطه را با موفقیت کسب کرده و این موتور منطبق با استانداردهای آلایندگی یورو5 است.

گفتنی است فروش ویژه برلیانس سری 300 و برلیانس کراس، از ساعت10 روز یک شنبه مورخ 15 بهمن ماه سال جاری از طریق فروش اینترنتی و نمایندگی های مجاز سایپا آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

هموطنان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس www.saipacorp.com و یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پارس خودرو
نظر بینندگان
!
!
!