چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
معرفی خودروی جدید کیا در ژنو +تصویر
۱۱:۳۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۱
اجاره خودرو

معرفی خودروی جدید کیا در ژنو +تصویر

پرشین خودرو: در حالیکه کیا به تکمیل مدل‌های جدید "سیید" خود مشغول است و قصد دارد آن را در نمایشگاه ژنو معرفی کند، عکاسان صنعتی نیز از تست اولین مدل استاری این خودرو عکس می‌گیرند و تلاش دارند تا سوپرایز زیادی را برای ارائه خودرو توسط کیا باقی نگذارند.

به گزارش پرشین خودرو، شیشه نمای عقب خودرو بسیار فشن‌ به نظر می‌رسد. نمایی که احتمالا، بیشتر باب میل جوانان خواهد بود. در نمای انتهایی، سقف با قوس و شیبی ملایم به خط میانی بدنه وصل می‌شود. چرخ‌های آلیاژی جذاب و چراغ‌های کشیده LED در نمای پشت نیز چشمانتان را خواهد گرفت.

 نسخه‌های تولیدی این خودروی کیا از نمای روبه‌رویی اسپورت‌تر بوده و از جلو‌پنجره متفاوت بهره می‌برد، چراغ‌های led خودرو نیز ویژه طراحی شده و نمایی خاص را به "سیید"های جدید می‌بخشد. طراحان خودرو همچنین دریچه‌های هوای اسپورت‌تر و مه‌شکن‌های زاویه‌دار را به نمای خودرو افزوده‌اند.

کیا سید جدید در ژنو معرفی می‌شود

کیا جزئیات زیادی از "سیید"های جدیدش را منتشر نکرده است، اما مدیر مرکز تحقیق و توسعه در این خصوص اعلام کرده که  کیا یک خودروی ملایم هیبریدی با توان الکتریکی 48 ولت است. این سیستم تا حدودی به خودرو کمک می‌کند تا استانداردهای آلایندگی‌اش را بالا برد.

 

کیا سید جدید در ژنو معرفی می‌شود

انتظار می‌رود گزینه‌‌های موتور از هیوندایی I30 به این خودرو انتقال یابد، بنابراین استفاده از یک موتور 1 لیتری سه سیلندر با گشتاور 171 نیوتن‌متر و قدرت تقریبی 118 اسب‌بخار روی خودرو دور از انتظار نیست. البته کیا روی این خودرو از یک مدل 1.4 لیتری 4 سیلندر با توان  138 اسب‌بخار و گشتاور  242 نیوتن‌متر نیز بهره خواهد برد. امکان استفاده یک موتور دیزلی 1.6 لیتری با توان تقریبی  108 اسب بخار روی خودرو‌های جدید کیا سید وجود دارد.

کیا سید جدید در ژنو معرفی می‌شود

براساس شایعات کیا سییدهای جدید شبیه مدل‌های بیشتر شبیه یک مدل شوتینگ‌بریک خواهد شد و این موضوع می‌تواند در هنگام معرفی در نمایشگاه خودرویی ژنو بر جذابیت خودرو بیفزاید.

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!