چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۱
خوش آمدگویی بازار خودرو ایران به آئودی
۱۵:۴۲ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۱
اجاره خودرو

خوش آمدگویی بازار خودرو ایران به آئودی

پرشین خودرو: شنیده ها حاکی از آن است که به زودی خودروهای آئودی از طریق شرکت رامک خودرو وارد کشور شده و به متقاضیان عرضه خواهد شد.

به گزارش «پررشین خودرو»، پس از تلاش تعدادی از شرکت های واردکننده خودرو به منظور واردات خودروهای آئودی که بی ثمر باقی مانده، بالاخره شرکت رامک خودرو موفق به برقراری ایجاد ارتباطی نتیجه بخش برای وارد كردن خودروی آئودی به ایران شده است.

با وجود تحریم های اعمال شده برای کشورمان، شرکت رامک خودرو ـ كه نماینده انحصاری سانگ یانگ كره جنوبی در ایران است ـ توانسته است گام های نهایی را برای واردات خودروهای آئودی بردارد.

آئودی یک خودروساز آلمانی و تولیدکنندهٔ خودرو‌هایی با فناوری برتر است. دفتر اصلی آن در شهر اینگولشتاد در ایالت بایرن آلمان است. این شرکت از سال ۱۹۶۴ یکی از زیرمجموعه‌های فولکس واگن است. شعار این شرکت Vorsprung durch Technik به معنی پیشرفت از طریق تکنولوژی برتر است. خودروهای این شرکت خودروساز در سراسر جهان از اعتبار و محبوبیت خاصی برخوردار است.

متقاضیان این خودروی با کیفیت در آینده ای نه چندان دور می توانند منتظر آغاز ثبت نام آن باشند.

به نوشته خبر خودرو، لازم به ذكر است كه شركت رامك خودرو این روزها با استقبال قابل توجه مشتریان برای پیش فروش محصولات خود كه شامل کایرون، ‌ركستون و اکتیون می باشد، مواجه است. تحویل خودروهای ثبت نامی این شركت در اسفند ماه سال جاری انجام خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!