سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۷ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۲
پیگیری مرحله دهم رقابت‌های رالی داکار
۰۹:۵۷ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۲
اجاره خودرو

پیگیری مرحله دهم رقابت‌های رالی داکار

پرشین خودرو: رقابتهای رالی داکار در مرحله دهم پیگیری شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در ادامه رقابتهای رالی داکار که به مسافت 377 کیلومتر و بین مناطق ایکویکو تا آریکا در خاک شیلی برگزار شد، در بخش اتومبیلرانی نانی روما از تیم مینی با کسب زمان سه ساعت و 59 دقیقه و 37 ثانیه به مقام نخست رسید و پس از وی استفان پیتر هانسل دیگر هم تیمی وی و گینیل دیویلرز از تیم تویوتا به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش در حال حاضر استفان پیتر هانسل از تیم مینی با کسب مجموع زمانی 28 ساعت و 41 دقیقه و 12 ثانیه رده نخست را در اختیار دارد و پس از وی نانی روما دیگر هم تیمی وی و رابی گوردون از تیم هامر به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابتهای بخش موتورسواری هم باردابورت از تیم هسکوارنا با کسب زمان چهار ساعت و 18 دقیقه و 43 ثانیه به مقام نخست رسید و پس از وی مارک کوما و کایریل دسپره هر دو از تیم کی تی ام به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش هم اکنون کایریل دسپره از تیم کی تی ام با مجموع زمانی 33 ساعت و هفت دقیقه و 39 ثانیه است اول است و مارک کوما دیگر هم تیمی وی و هلدر رودریگوئز از تیم یاماها در رده های بعدی جای دارند.

در رقابتهای بخش کامیونرانی هم تیم کاماز شماره یک با کسب زمان پنج ساعت و شش دقیقه و11 ثانیه به مقام اول رسید و تیم های کاماز شماره دو و ایویکو به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش هم در حال حاضر تیم ایویکو شماره یک رده نخست را در اختیار دارد.

در رقابتهای بخش موتورهای چهار چرخ هم مافی از تیم یاماهای شماره یک با کسب زمان پنج ساعت و 10 دقیقه و هشت ثانیه اول شد و پاترونلی دیگر هم تیمی وی در رده دوم جای گرفت.

در رده بندی کلی این بخش هم پاترونلی از تیم یاماها در رده نخست جای دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
داکار
نظر بینندگان
!
!
!