سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۵۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
شرایط فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید اعلام شد+جزییات
۱۷:۵۴ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
اجاره خودرو
قائم مقام معاون فروش گروه سایپا:

شرایط فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید اعلام شد+جزییات

پرشین خودرو: در بخشنامه ای از سوی معاونت فروش و بازرایابی گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش فوری و پیش فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید اعلام شد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا سبکروح قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، با اعلام این خبر گفت: در راستای جلب رضایت مشتریان محترم به‌منظور استفاده هموطنان گرامی از خودرو در ایام نوروز، گروه خودروسازی سایپا اقدام به تحویل فوری خودروهای برلیانس سری 300Hو برلیانس کراس با موتور 1650سی سی کرده است.
وی با بیان این مطلب که گروه خودروسازی سایپا به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، خانواده برلیانس سری 300H و برلیانس کراس را با موتور و گیربکس ارتقاء یافته به بازار عرضه می کند افزود: فروش این محصولات از ساعت 10صبح روز فردا 15بهمن ماه جاری آغاز خواهد شد.
قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درخصوص زمان تحویل تصریح کرد: زمان تحویل این محصولات به انتخاب مشتری به صورت تحویل فوری و یا پیش فروش با موعد تحویل فروردین و اردیبهشت ماه سال 97 در نظر گرفته شده است و هموطنان ارجمند می توانند براساس نیاز خود اقدام به ثبت نام کنند.
سبکروح در تشریح شرایط فروش و پیش فروش برلیانس با موتور و گیربکس جدید تصریح کرد: بسته خدمت سه ستاره رایگان(ویژه فروش نقدی)، قابلیت صلح، سود مشارکت 18درصد، سود انصراف 15درصد و بازپرداخت های بلندمدت تسهیلات از شرایط فروش ویژه این محصولات و در راستای جلب رضایت مشتریان خواهد بود.
از ابتدای بهمن ماه سال جاری شرکت پارس خودرو تولید برلیانس خانواده سری 300H و برلیانس کراس را با موتور1650 سی سی و گیربکس جدید به همراه آپشن، پاورسانروف وکروز کنترل(ویژه برلیانس کراس) آغاز کرده است.
هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com و یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام کنند.

برچسب ها:
پارس خودرو
نظر بینندگان
!
!
!