جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
فورد در چین فراخوان داد
۱۴:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

فورد در چین فراخوان داد

پرشین خودرو: شرکت فورد موتور بیش از نیم میلیون دستگاه از خودروهایش را به دلیل مشکلات مربوط به ترمز از بازار چین فرا می خواند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از رویترز، شرکت فورد موتور بیش از نیم میلیون دستگاه از خودروهایش را به دلیل مشکلات مربوط به ترمز از بازار چین فرا می خواند. این دردسری تازه برای این شرکت خودروساز آمریکایی است که با چالش های فزاینده ای در مهمترین بازار خودروسازی جهان دست به گریبان است.

اداره کل نظارت کیفی، بازرسی و قرنطینه دولت چین در سایت اینترنتی خود اعلام کرد، این فراخوان که از 25 فوریه آغاز خواهد شد، به مشکلات مربوط به تجهیزات به کار رفته در سیستم ترمز این خودروها بر می گردد.

این نهاد نظارتی دولت چین گفته، شرکت چانگان فورد، توزیع کننده محصولات شرکت فورد در چین 371 هزار و 371 دستگاه خودروی موندئو و 195 هزار و 796 دستگاه از خودروهای شاسی بلند اج را برای رفع عیب فرا خواهد خواند.

شرکت فورد با انتشار بیانیه ای تایید کرد که این فراخوان «برای برطرف کردن نگرانی مربوط به شلنگ ترمز برخی خودروهای اج و موندئوی نیو» انجام می گیرد.

هزینه ای بابت این رفع عیب از مالکان این خودروها اخذ نخواهد شد و مدت زمان رفع این ایراد 2 ساعت خواهد بود.

این فراخوان پس از آن صورت می گیرد که این هفته، جیسون لوئو، مدیر بخش چین شرکت فورد بعد از گذشت 5 ماه از انتصابش، به یکباره استعفا کرد.

میزان فروش محصولات شرکت فورد در بازار چین در سال گذشته 6 درصد کاهش داشت، در حالی که در کل جهان فورد شاهد افزایش 3 درصدی فروش خود بود.

در بیانیه دیگری نیز اعلام شده که شرکت تویوتا موتور که در ماه ژانویه شاهد جهش 24.5 درصدی فروش محصولات خود در بازار چین بود، 181 هزار و 797 دستگاه از خودروهای خود در بازار چین را برای رفع عیب فرا می خواند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
چینفورد
نظر بینندگان
!
!
!