یكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
حاشیه رقابتهای رالی داکار قربانی گرفت
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
اجاره خودرو

حاشیه رقابتهای رالی داکار قربانی گرفت

پرشین خودرو: حاشیه برگزاری سیزدهمین مرحله رقابتهای رالی داکار قربانی گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، در جریان برگزاری سیزدهمین مرحله رقابتهای رالی داکار در کشور پرو یک مرد کلمبیایی هنگامی که با موتور سیکلت خود در حال تماشای خودروهای شرکت کننده در حال عبور در این رقابتها بود در تصادف با یک خودروی عبوری به شدت آسیب دید و در محل حادثه کشته شد.

پیش از این هم در مرحله نخست این رقابتها یکی از شرکت کنندگان در بخش موتور سواری جان خود را از دست داده بود.

پیگیری مرحله سیزدهم رقابتهای رالی داکار

رقابتهای رالی داکار در مرحله سیزدهم پیگیری شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، در ادامه رقابتهای رالی داکار و در مرحله سیزدهم این رقابتها در بخش اتومبیلرانی استفان پیتر هانسل از تیم مینی با کسب زمان سه ساعت و نه دقیقه و چهل و هفت ثانیه به مقام نخست این مرحله رسید و پس از وی گینیل دیویلرز از تیم تویوتا و لئونید نوویتسکی دیگر راننده تیم مینی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش در حال حاضر استفان پیتر هانسل از تیم مینی با کسب مجموع زمانی سی و هشت ساعت و بیست و هشت دقیقه و پنجاه و یک ثانیه رده نخست را در اختیار دارد و پس از وی نانی روما دیگر هم تیمی وی و گینیل دیویلرز از تیم تویوتا به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابتهای بخش موتور سواری هلدر رودریگوئز از تیم یاماها با کسب زمان سه ساعت و بیست و یک دقیقه و شانزده ثانیه اول شد و پس از وی کایریل دسپره و یوردی ویلادموس هر دو از تیم کی تی ام به ترتیب در رده های دوم و سوم جای گرفتند.

در رده بندی کلی این بخش در حال حاضر کایریل دسپره از تیم کی تی ام با کسب مجموع زمانی چهل و سه ساعت و یک دقیقه و پنجاه و چهار ثانیه رتبه نخست را در اختیار دارد و پس از وی مارک کوما دیگر هم تیمی وی و هلدر رودریگوئز از تیم یاماها به ترتیب دوم و سوم هستند.

در رقابتهای بخش کامیونرانی تیم کاماز با کسب زمان سه ساعت و سی و سه دقیقه و بیست و هفت ثانیه به مقام نخست رسید و تیم های تاترا و ایویکو به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این بخش تیم های ایویکو شماره یک و دو به ترتیب اول و دوم هستند و تیم کاماز سوم است. در رقابتهای بخش موتورهای چهار چرخ هم مافی از تیم یاماها با کسب زمان چهار ساعت و چهل و دو ثانیه فاتح این مرحله شد و لافونته و پاترونلی دیگر هم تیمی های وی عناوین بعدی را به خود اختصاص دادند. در رده بندی کلی این بخش پاترونلی از تیم یاماها اول است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
داکار
نظر بینندگان
!
!
!