سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
راه اندازی ایستگاه‌های شارژ در محل توسط تسلا
۱۳:۴۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۶
اجاره خودرو

راه اندازی ایستگاه‌های شارژ در محل توسط تسلا

پرشین خودرو: شرکت خودروسازی تسلا در حال همکاری با چند شرکت است تا ایستگاه‌های "شارژ در محل" را برای کامیون‌های تمام برقی و الکتریکی خود راه اندازی کند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ورج، تسلا هم اکنون برنامه دارد تا با همکاری چندین شرکت بزرگ که سفارش‌های زیادی از "کامیون‌های تمام برقی و الکتریکی" این شرکت داشته‌اند، ایستگاه‌های شارژ در محل را راه‌اندازی کند تا این کامیون‌ها که سال بعد عرضه خواهند شد، در این ایستگاه‌ها شارژ شوند.

جزئیات این مشارکت هنوز مشخص نشده است. ولی گزارشات حاکی از آن است که این همکاری شامل "طراحی" و "مهندسی" توسط شرکت تسلا است.

سخنگوی تسلا اعلام کرد که این شرکت در حال همکاری با مشتریان بزرگ خود برای ساخت این ایستگاه‌ها است اما هیچ‌گونه جزئیاتی از این همکاری فاش نکرد.

براساس گزارشات منتشر شده، تجهیزات این شارژرها پیش از ورود وسائل نقلیه، عرضه خواهند شد. این شارژرها ابتدا درمحدوده پایانه‌ها قابل استفاده خواهند بود. البته شرکت‌های همکار در این پروژه این اختیار را خواهند داشت تا در نهایت این تجهیزات و امکانات را در اختیار شرکت‌های دیگر نیز قرار دهند.

شبکه گسترده ایستگاه‌های "سوپر شارژر" تسلا برای کامیون‌های خیلی بزرگ مانند کامیون‌های 18 چرخ طراحی نشده است. اما این شرکت بزرگترین ایستگاه شارژر خودروهای برقی خود را، سال گذشته هنگام رونمایی از "کامیون‌های برقی" به نمایش گذاشت.

همچنین تسلا "مگا شارژرهایی" که در عرض 30 دقیقه کامیون را شارژ می‌کنند در این مراسم به نمایش گذاشت.

نظر بینندگان
!
!
!