سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
گرانی در بازار خودرو از قالب سازی تا خدمات پس از فروش
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۵
اجاره خودرو

گرانی در بازار خودرو از قالب سازی تا خدمات پس از فروش

پرشین خودرو: نوسانات نرخ ارز خودرو سازان بزرگ کشوررا تحت فشار قرار داده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، از جاده مخصوص کرج خبر می رسد که با افزایش نرخ ارز تامین کنندگان قطعات یدکی برای خطوط تولید با افزایش قیمت مواد اولیه روبه رو شده اند.

بر اساس این گزارش، شرکت ساپکو یکی از تامین کنندگان قطعات یدکی برای خطوط تولید باید قطعات یدکی را با ارز جدید خریداری کند، این درحالی است که قیمت خودرو های داخلی همچنان با قیمت گذشته به بازار عرضه می شوند.

نوسانات نرخ ارز در چند روز اخیرزنجیره تولید خودرو را تحت تاثیر خویش قرار داده است به نحوی که از قالب سازان تا تولید کنندگان ونیز بخش خدمات پس از فروش با افزایش هزینه مواد اولیه روبه روشده اند.

بر اساس این گزارش خودروهایی که ارزبری زیادی دارند از جمله 206، تندر90 ،ریو، هیوندا ورنا ،آونته، مگان وسوزوکی گرند ویتارا بیش از دیگر خودرو های داخلی در معرض گران شدن قرار دارند.

به نوشته خبرآنلاین، در این باره برخی وارد کنندگان قطعات پژو اعتقاد دانرد که قیمت قطعات یدکی با نرخ جدید ارز افزایش یافته است وبرای آنان صرف ندارد که قطعه از خارج وارد کنند.

شایان ذکر است که قیمت قطعات یدکی نیز پیرو افزایش نرخ ارز افزایش یافته است به نحویکه سردرگمی نرخ ارز موجب شده تا سرمایه گذاران از سرمایه گذاری در بخش قطعات یدکی به دلیل نابسامانی نرخ ارز خودداری کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
افزایش هزینه
نظر بینندگان
!
!
!