سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محور چالوس
۱۴:۵۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
ایرانسل2
رئیس پلیس‌راه استان البرز:

لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محور چالوس

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس ویژه بیست و دوم بهمن‌ماه را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ رضا معظمی گودرزی با اعلام محدودیت‌های ترافیکی تعطیلات پیش رو، اظهار کرد: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز چهارشنبه و پنجشنبه ۱۸ و ۱۹ بهمن‌ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع می‌شود.

وی با اشاره به استقرار مأموران پلیس‌راه در این محور، گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه می‌شود.


لزوم به همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در محور چالوس

رئیس پلیس‌راه استان البرز با تأکید بر اینکه تردد خودروها از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز شنبه و یکشنبه ۲۱ و ۲۲ بهمن‌ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود، گفت: همچنین تردد انواع خودرو از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز یکشنبه و دوشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ معظمی گودرزی با اشاره به سرمای هوا و احتمال بارش باران و برف از رانندگانی که قصد عبور از محور کوهستانی و برف‌گیر چالوس رادارند خواست زنجیر چرخ به همراه داشته و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

تردد موتورسکیلت از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع

وی همچنین به محدودیت تردد موتورسیکلت از محور کرج - چالوس اشاره کرد و گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر فردا (چهارشنبه) تا ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه بیست و سوم بهمن‌ماه از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است.

به گفته رئیس پلیس‌راه استان البرز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

اجاره خودرو
kerman2
برچسب ها:
جاده های کشور
نظر بینندگان
!
!
!