جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
بهره‌برداری از خط تولید مینی‌بوس در سمنان
۱۴:۵۷ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۷
اجاره خودرو

بهره‌برداری از خط تولید مینی‌بوس در سمنان

پرشین خودرو: در مراسمی با حضور دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی ، دکتر چاوشی استاندار سمنان خط تولید مینی‌بوس شرکت عقاب افشان سمنان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازایسنا، بهروز اسودی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در حاشیه این مراسم گفت: برای افتتاح این خط تولید بیش از ۱۰۴ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته است. با بهره برداری از آن شرکت عقاب افشان سمنان ظرفیت تولید سالانه ۳۰۰۰ دستگاه مینی بوس را به تولیدات خود اضافه کرده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اشتغال ایجاد شده در این پروژه افزود: این پروژه زمینه اشتغال حدود ۷۰ نفر را در مجموعه عقاب‌افشان فراهم کرد.

وی یادآور شد: شرکت عقاب افشان سمنان در زیربنایی به مساحت بیش از ۴۴ هزار متر مربع و با سرمایه گذاری حدود ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرستان سمنان به فعالیت تولیدی مشغول است. این واحد تولیدی ظرفیت تولید سالانه 6000 دستگاه اتوبوس یک طبقه و اتوبوس دوتکه و مینی‌بوس را دارد.

این عضو کارگروه اشتغال استان سمنان ادامه داد: در مجموع، شرکت عقاب‌افشان زمینه اشتغال حدود ۱۱۰۰ نفر را در این استان فراهم کرده است.

نظر بینندگان
!
!
!