یكشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
تقدیر از برترین ها در خانه هنرمندان
۱۱:۳۶ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
اجاره خودرو
اختتامیه جشنواره حرکت برگزار شد

تقدیر از برترین ها در خانه هنرمندان

پرشین خودرو: با حضور مدیر ارتباطات ایران خودرو و قائم مقام بازررسی این شرکت مراسم اختتامیه دومین جشنواره فرهنگی هنری ایران خودرو (حرکت) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، این مراسم که در سالن همایش های خانه هنرمندان و با حضور جمعی از مدیران شرکت ایران خودرو و هنرمندان جوان شرکت کننده در جشنواره برگزار شد.

مجید احمدی دبیر جشنواره در گفتگو با خبرنگار پرشین خودرو گفت: در فراخوان امسال بیش از ۱۷۰۰ اثر در سه بخش های عکاسی، پوستر و کاریکاتور دریافت و از میان این آثار بیش از ۶۵۰ هنرمند که از شهرهای مختلف شرکت کرده بودند.
وی افزود: از میان این آثار بالغ بر ۱۰۰۰ اثر در بخش عکاسی حضور یافتند که از میان آنها مجید شقاقی از مشهد، بابک کنعانی از تهران و افشین میرزایی از رشت حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

احمدی با ابراز تاسف از حضور آثار نه چندان قوی در بخش پوستر گفت: امسال نیز هیات داوران هیچکدام از آثار دریافتی را مستحق رتبه اول ندانسته و حسن حسنی از تهران و سید عباس دهقان از یزد تنها رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دبیر جشنواره حرکت اظهار داشت: در بخش کاریکاتور کارها قوی بود و از بین هنرمندان شرکت کننده محمد افلاک از کرج، امیر دهقان از تهران و مهناز یزدانی از اصفهان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند

برچسب ها:
ایران خودرو
نظر بینندگان
!
!
!