سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است
۰۹:۱۰ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
ایرانسل2

ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است

پرشین خودرو: سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: ترافیک در آزادراه کرج-تهران و آزادراه قزوین-کرج سنگین است.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا  در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-تهران در محدوده‌های پل کلاک وگرمدره و آزادراه قزوین-کرج محدوده پایانه کلانتری به صورت سنگین است، همچنین تردد در سایرمحور‌های اصلی کشور به صورت عادی و روان است.

وی افزود: در برخی از محور‌های استان‌های گلستان و کرمان بارش برف و در برخی از محور‌های استان‌های خراسان شمالی، مازندران، گیلان بارش باران و در برخی از مقاطع در محور‌های فیروزکوه و کندوان و آزادراه کرج-قزوین مه گرفتگی را شاهد هستیم.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: در حال حاضر محور‌های غیرشریانی شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود، گنجنامه-تویسرکان، سی سخت-سمیرم و پونل-خلخال به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود هستند.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: جهت تردد در محور‌های کوهستانی و برف گیر کشور به همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است.

اجاره خودرو
kerman2
برچسب ها:
ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!