چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
«پرشیاخودرو» حامی مسابقات بین المللی سوارکاری شد+جزئیات
۱۱:۰۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

«پرشیاخودرو» حامی مسابقات بین المللی سوارکاری شد+جزئیات

پرشین خودرو: پرشیاخودرو همچون گذشته، این بار نیز حامی فدراسیون سوارکاری در برگزاری مسابقات بین المللی مسابقات سوارکاری شد.

به گزارش پرشین خودرو، مسابقاتی که با حضور بهترین های این ورزش در مجموعه بام تهران در حال برگزاری است. پرشیاخودرو همواره حمایت خود را از ورزش، سلامت و محیط زیست نشان داده است.

مسابقات بین المللی پرش با اسب (CSI) که این بار با میزبانی کشور عزیزمان ایران و به مناسبت دهه فجر در حال برگزاری است، بهانه ای بود تا پرشیاخودرو رسالت همیشگی خود در حمایت از ورزش، سلامت و محیط زیست را در قاب جام سوارکاری پرشیاخودرو دنبال کند. همکاری فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیاخودرو در این دوره از مسابقات حال و هوای جالبی به این ورزش اصیل ایرانی داده بود.
ورزش سوارکاری قدمت طولانی در فرهنگ و رسوم ایران زمین دارد. در ادبیات صنعت خودرو نیز بعد از ورود واژه اسب بخار بعنوان واحد سنجش کار انجام شده در مقیاس زمان، توسط مخترع اسکاتلندی بنام جیمز وات در اواخر قرن هجدهم و ورورد نام این حیوان زیبا و قدرتمند به صنعت خودرو، سبب شد تا برندهای خودروی ارتباط ویژه تری با رویدادهای مربوط به ورزش سوارکاری داشته اند.
همچنین ورزش اصیل سوارکاری یکی از ورزش هایی که همواره مورد حمایت شرکت پرشیاخودرو بوده و این شرکت با حمایت از فدراسیون ها و تیم های ورزشی گوناگون همواره تلاش کرده تا مسئولیت خود در حوزه سلامت و ورزش را بخوبی ایفا نماید و این پروژه نیز در همین راستا در دستور کار قرار گرفت.
مسابقات بین المللی سوارکاری با میزبانی شایسته فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیاخودرو از سوارکاران داخلی و خارجی در مجموعه مجهز بام (پارک چیتگر) از 18 تا 20 بهمن ماه جاری در حال برگزاری است و علاقمندان به این ورزش اصیل می توانند از این مسابقات جذاب و مهیج دیدن کنند.

 

 

برچسب ها:
پرشیا خودرو
نظر بینندگان
!
!
!