سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
بنزین عرضه شده در کلانشهرها یورو ۴ است
۱۲:۵۳ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
اجاره خودرو
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی؛

بنزین عرضه شده در کلانشهرها یورو ۴ است

پرشین خودرو: روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درپاسخ به برخی اظهارنظرها درباره کیفیت بنزین عرضه شده در تهران توضیحاتی ارائه می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو به  نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، بنزین توزیعی در کلانشهر ها از جمله تهران که در پالایشگاه‌های داخل کشور تولید می‌شود مطابق با ویژگی‌های استاندارد جهانی و استاندارد یورو ۴ است و آلودگی هوای تهران ارتباطی به کیفیت بنزین عرضه شده ندارد.
به منظور دستیابی به نتیجه بهتر در بررسی جایگاه‌های عرضه سوخت که پیش از این اعلام شده بود بنزین استاندارد در جایگاه‌ها عرضه نمی‌شود، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام می‌کند که باتوجه به تخصصی بودن موضوع، پیشنهاد می‌شود نمونه‌برداری بنزین، انجام آزمایش‌های تخصصی و بررسی‌های کارشناسی درباره کیفیت بنزین با حضور کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی انجام شود تا پیش از هرگونه اظهارنظر بررسی‌های لازم انجام شود.

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر این‌که کیفیت همه بنزین عرضه شده در کلانشهرها به‌ویژه تهران یورو ۴ است، درخواست می کند هرگونه مستندات را به این شرکت تحویل تا در اسرع وقت بررسی و پاسخ کارشناسی لازم ارائه شود.

در پایان همچنین یادآور می‌شود بهتر است برخی مسئولان پیش از آزمایش‌های علمی و فنی لازم، نسبت به هرگونه اظهارنظر دقت لازم را داشته باشند تا زحمات تولیدکنندگان و توزیع کنندگان فرآورده‌های نفتی در تولید و عرضه سوخت با کیفیت تحت الشعاع واقع نشود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
استانداردبنزین
نظر بینندگان
!
!
!