شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
رقابتهای رالی داکار، خط پایان
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۰/۱۰/۲۶
اجاره خودرو

رقابتهای رالی داکار، خط پایان

پرشین خودرو: رقابتهای رالی داکار با معرفی قهرمانان هر بخش به پایان رسید.

به گزارش «پرشین خودرو»، استفان پیتر هانسل از تیم مینی با کسب مجموع زمانی سی و هشت ساعت و پنجاه و چهار دقیقه و چهل و شش ثانیه عنوان نخست بخش اتومبیلرانی رقابتهای رالی داکار را کسب کرد و پس از وی نانی روما دیگر هم تیمی وی و گینیل دی ویلرز از تیم تویوتا عناوین بعدی را کسب کردند.

در بخش موتور سواری هم کایریل دسپره از تیم کی تی ام با کسب مجموع زمانی چهل و سه ساعت و بیست و هشت دقیقه و یازده ثانیه اول شد و پس از وی مارک کوما دیگر هم تیمی وی و هلدر رودریگوئز از تیم یاماها دوم و سوم شدند.

در مرحله چهاردهم و پایانی این رقابتها هم که به صورت تایم تریل و به مسافت بیست و نه کیلومتر بین پیسکو تا لیما در خاک پرو برگزار شد.

در بخش اتومبیلرانی رابی گوردون از تیم هامر با کسب زمان بیست و دو دقیقه و چهل و سه ثانیه اول شد و پس از وی ریکاردو لیل داس سانتوز و کریستوف هالوژیک هر دو از تیم مینی به ترتیب رده های بعدی را به خود اختصاص دادند.

در رقابتهای بخش موتور سواری هم پال الوالستر از تیم کی تی م با کسب زمان بیست و دو دقیقه و بیست و شش ثانیه اول شد و پس از وی مارک کوما و استفان سویتکو دیگر هم تیمی های وی دوم و سوم شدند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
داکار
نظر بینندگان
!
!
!