شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۳:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
نبرد دو غول خودروسازی آلمان در بیلبورد های تبلیغات محیطی!
۰۳:۴۲ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
اجاره خودرو
آئودی و ب.ام.و در مقابل هم؛

نبرد دو غول خودروسازی آلمان در بیلبورد های تبلیغات محیطی!

پرشین خودرو: برندهای خودروساز ب.ام‌.و و آئودی، نبرد جالبی روی بیلبوردهای تبلیغاتی خیابانی در تونس آغاز کرده‌اند. این نوع از رقابت میان برندهای آلمانی، سابقه‌‌ای طولانی دارد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از زومیت، بیش از ۱۰ سال پیش بود که نبرد بیلبوردهای تبلیغاتی بین ب.ام‌.و و آئودی شکل گرفت. حالا به‌ نظر می‌رسد که تیم‌های تبلیغاتی این دو برند مشهور آلمانی، قسمت جدیدی از این نبرد سریالی را تدارک دیده‌اند.

 

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

 

دقیقاً در نزدیکی نمایندگی رسمی محصولات گروه خودروسازی فولکس واگن در یکی از شهرهای تونس که خودروهای برندهای مختلفی مانند اشکودا، پورشه، سئات، فولکس واگن و آئودی را عرضه می‌کند، تیم تبلیغاتی ب.ام‌.و یک بیلبورد بزرگ با نوشته‌ی «هیچوقت برای تغییر دیر نیست» نصب کرده است. این بیلبورد معنی‌دار توسط نمایندگی رسمی محصولات ب.ام‌.و و مینی در تونس سفارش داده شده است.

 

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

 

اما این اقدام تیم تبلیغاتی ب.ام‌.و به‌سرعت توسط آئودی پاسخ داده شد. در فاصله‌ی کمی از این بیلبورد، تابلوی تبلیغاتی بزرگ آئودی با تیتر LOOOOL (ترکیب خلاقانه‌ی نشان آئودی با اصطلاح عامیانه‌ی LOL به معنی خنده‌ی زیاد) با نوشته‌ی زیر همراه شده است:

برندی را که پیروز است، تغییر نمی‌دهیم.

 

BMW - Audi / بی ام و - آئودی

 

هنوز عکس‌العمل تیم تبلیغاتی ب.ام‌.و به این تابلوی آئودی دیده نشده است؛ فقط امیدواریم که این رقابت سالم و البته جذاب ادامه داشته باشد. اگر بخواهیم تابلوهای تبلیغاتی این دو شرکت را کنار بگذاریم و به آمار فروش بپردازیم، به افزایش ۴.۲ درصدی فروش محصولات ب.ام‌.و (فقط خودروهای دارای نشان ب.ام‌.و) با تیراژ ۲ میلیون و ۸۸ هزار و ۲۸۳ دستگاه در سال گذشته می‌رسیم. ضمن اینکه آئودی در سال گذشته با افزایش ۰.۶ درصدی فروش، ۱ میلیون ۸۷۸ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو فروخته است.

برنده‌ی اصلی رقابت بین برندهای لوکس آلمانی در سال گذشته، با افزایش فروش ۹.۹ درصدی و دست‌یابی به رقم ۲ میلیون و ۲۸۹ هزار و ۳۴۴ دستگاه، مرسدس‌بنز بود. البته اخیراً مقامات بی‌ام‌و اعلام کرده‌اند که قصد دارند تا سال ۲۰۲۰، با افزایش فروش محصولات، تاج پادشاهی پرفروش‌ترین برند لوکس آلمانی را از مرسدس‌بنز بگیرند.

 

بی ام و - آئودی - مرسدس بنز / BMW-Audi-Mercedes-Benz

 

هارالد کروگر، مدیرعامل ب.ام‌.و، می‌گوید:

در سال ۲۰۲۰، برند ما دوباره از لحاظ میزان فروش رتبه‌ی نخست را خواهد داشت.

 نزدیک به ۱۰ سال قبل، عنوان پرفروش‌ترین برند لوکس جهان در اختیار ب.ام‌.و بود. در سال‌های گذشته، مرسدس‌بنز به لطف تقاضای بالا برای خودروهای کلاس شاسی‌بلند و هاچ‌بک  کلاس A که بیش از سری 1 ب.ام‌.و فروش داشته، جایگاه اول را از ب.ام‌.و گرفته است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تبلیغات خودرو
نظر بینندگان
!
!
!