چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
پرشین خودرو
از استوری‌های اینستاگرام عکس نگیرید
۲۳:۲۹ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
اجاره خودرو

از استوری‌های اینستاگرام عکس نگیرید

پرشین خودرو: چند وقت پیش اعلام شده بود که اینستاگرام قصد دارد امکانی را به وجود بیاورد که به واسطه آن اگر فردی از استوری‌تان اسکرین شات گرفت، باخبر شوید.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از دیجی کالا، چند وقت پیش اعلام شده بود که اینستاگرام قصد دارد امکانی را به وجود بیاورد که به واسطه آن اگر فردی از استوری‌تان اسکرین شات گرفت، باخبر شوید. در واقع اگر شما هم از استوری افراد مختلف اسکرین‌شات بگیرید، فرد مورد نظر باخبر می‌شود. در این حالت اینستاگرام به به کاربران اعلام می‌کند که چه کاربری از استوری آن‌ها اسکرین شات گرفته است.

در واقع اینستاگرام با این اقدام به کاربران اعلام می‌کند که اسکرین‌شات گرفتن از استوری‌ها حریم شخصی کاربران را زیر سوال می‌برد و این کار نباید انجام شود. اگر فکر می‌کنید که از استوری‌های‌تان عکس گرفته می‌شود می‌توانید از این به بعد خیال‌تان راحت‌ باشد که متوجه این افراد می‌شوید.
 

از استوری‌های اینستاگرام عکس نگیرید!

شبکه اجتماعی اینستاگرام مدتی پیش امکان قرار دادن استوری‌های متنی را در اختیار کاربران قرار داد. همچنین شایعه شده که از مدتی دیگر چت ویدیویی هم به این برنامه اضافه می‌شود. کمی قبل‌تر هم این امکان به شبکه اینستاگرام اضافه شد که کاربران بتوانند آخرین فعالیت سایر کاربران را هم مشاهده کنند.

نظر بینندگان
!
!
!