دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
آغاز چانه‌زنی بر سر فاینانس سوخو روسی +تصویر
۱۶:۵۱ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۳
اجاره خودرو

آغاز چانه‌زنی بر سر فاینانس سوخو روسی +تصویر

پرشین خودرو: این مقام مسئول، گفت: یک شرکت فاینانس روسی برای فاینانس هواپیمای سوخو 100، فردا با ایرلاین‌های داخلی وارد مذاکره می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو به نقل ازباشگاه، یک کارشناس در سازمان هواپیمایی کشوردر خصوص هواپیمای روسی سوپر جت سوخو 100 که صبح امروز وارد فرودگاه مهرآباد شد و در معرض دید شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفته است، اظهار کرد: هواپیمای مورد نظر سال گذشته وارد کشور شد و 2 پرواز نمایشی هم انجام داد، اما هم اکنون تغییراتی در مشخصات آن داده شده است. این هواپیما ظرفیت حمل 100 مسافر را دارد و کاربرد آن برای مسیرهای کوتاه بین شهری است.

هواپیمای سوخو سوپر جت 100 روسی از جمله هواپیماهای مورد نظر ایرلاین‌های داخلی خواهد بود. شرکت‌های هواپیمایی به منظور افزایش ظرفیت ناوگان خود گزینه‌های متفاوتی را تحت بررسی قرار داده‌اند و هم اکنون 50 درخواست برای خرید هواپیما توسط شرکت‌های هواپیمایی ثبت شده است.

یکی از بزرگترین شرکت‌های فاینانس روسی به منظور انجام مذاکرات، جهت فاینانس این هواپیما با ایرلاین های داخلی فردا وارد مذاکره می‌شوند تا در صورت تمایل، این هواپیما وارد ناوگان هواپیمایی کشور شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سوخو روسی
نظر بینندگان
!
!
!