یكشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷
پرشین خودرو
ساندویچ بستنی های عجیب و غریب
۱۰:۱۷ | ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
ایرانسل2

ساندویچ بستنی های عجیب و غریب

پرشین خودرو: خانم ماری سالتر، یكی از مصرف كنندگان این ساندویچ بستنی ابراز نگرانی كرد كه هیچ حیوان، حشره یا حتی عناصر هوای گرم به این ساندویچ بستنی بعد از 4 روز بیرون ماندن دست نزده بودند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از تابناک باتو، بستنی یكی از شادی های كوچك زندگی در طول گرمای تابستان است. بیشتر ما معمولا بستنی را به سرعت قبل از این كه آب شود، می خوریم.
اما ساندویچ بستنی برند Coles كه در سوپرماركت های استرالیا به فروش می رسد، آب نمی شود، حتی بعد از این كه چند روز در دمای حدود 80 درجه بیرون بماند.

خانم ماری سالتر، یكی از مصرف كنندگان این ساندویچ بستنی ابراز نگرانی كرد كه هیچ حیوان، حشره یا حتی عناصر هوای گرم به این ساندویچ بستنی بعد از 4 روز بیرون ماندن دست نزده بودند.
 

این اولین موردی نیست كه مصرف كنندگان متوجه رفتار عجیب بستنی شده اند. در سال 2014 هم، مصرف كنندگان Walmart تجربه مشابهی را با ساندویچ بستنی داشتند. اما سخنگوی Coles این اتفاق را نسبتا عادی خواند.
 
ساندویچ بستنی كه مردم را به وحشت می اندازد


او گفت: «در تهیه ساندویچ های بستنی، ما از تكنیك های غذایی بسیار ساده و پركاربردی كه فرایند آب شدن را كند كرده و امكان مصرف ساندویچ بستنی را بدون تكه تكه شدن فراهم می سازند، استفاده می كنیم.»

او افزود: «این تكنیك شامل اضافه كردن غلیظ كننده به خامه است که ساختار لانه زنبوری ایجاد و به كند شدن فرایند آب شدن كمك می می كند. هنگامی كه این ساندویچ بستنی شروع به آب شدن كرده و مایع تبخیر می شود، آن چیزی كه برای شما می ماند چیزی مثل كف به نظر می رسد.»

اجاره خودرو
kerman2
نظر بینندگان
!
!
!